Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia'da Yaşadığım Sorunlar.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İnsignia'da Yaşadığım Sorunlar.

Ağustos ayı sonunda aldığım edition paketli aracımın; gösterge panelinin alt tarafındaki plastiğin iç kısımından, stabilize yolda aşırı rahatsız edici ses geldiğini farkettim. Plastiğin üstüne bastırdığımda ses kesiliyor.

Bu durumu opel servisine ilettiğimde önce uğraşmak istemediler. Göğüsün tek parça olduğunu, sökülüp-takılmasının zor olduğunu ve tekrar takılmasının orijinali gibi olmayacağını söylediler.

Israrcı olduğumda, fabrikaya mail attıklarını, cevap beklediklerini, cevaptan sonra sorunun fabrikasyon olarak düzeltileceğini söylediler.

Bir aydır bekliyorum hiç haber yok.

Diğer konu aracı ilk çalıştırdığımda bir vurma sesi geliyor. Bana sesin normal olduğunu, şarj dinamosundan geldiğini söylediler. Soruna çözüm bulmadılar.

Bir diğer konu: aracıma pirins marka LPG taktırdım. Ancak LPG bittikten sonra araç, benzine geçmekte zorlanıyor ve yolun ortasında yığılıp kalıyor. Çoğunlukla manuel olarak benzine alıyorum. Bu sorun için de Pirins firmasına mail atıldı cevap bekleniyor.

Benimle aynı sorunları yaşayan arkadaşlar varsa ve kendilerinin bu sorunlara ne işlem yaptıklarını yazarlarsa sevinirim. Teşekkür ederim.

Ynt: İnsignia'da Yaşadığım Sorunlar.

öncelikle sizi tanıyalım;
    http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0

prins aslında pek sorun çıkartmaz, sorununuzu çözerler umarım.

kolsoldaki tıkırtı sesleri malesef bazı Insignia'larda çıkıyor, çözülebilecek bir sorun olduğuna eminim, içinizi rahat tutun
    InsigniaTEAM

Yorum

o vurmaya benzer sesten ben de forumda bahsetmiştim arada sırada yapiyordu. fakat pek onemsemiyorum şuan.bendeki ses daha cok arabanin arkalarina dogru biyerden geliyor gibi.
      Insignia 1.6 180 hp Cosmo Beyaz DVD 800 idi 

Yorum

prinsin Türkiye disbiritörüde kayseridedir... ve kayseri opel servisiyle bi bağlantıları var biraz üzerine giderseniz o sorunu çözerler muhtemelen...
        F30 Sport+

Yorum

Telefonla görüştüm bölge distrübütörü ile. İlgilendiklerini ve çözeceklerini söylediler.

Ancak bazı konularda, müşteri memnuniyetinin biraz öne geçmesi gerektiğini düşünüyorum.

Bana "aracın LPG'sini bitirmemeye dikkat et" diye akıl vermek yerine, arıza yapan parçaları değiştirmelerini dilerdim.

Yorum

İşleniyor...
          X