Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ÇAĞRIIIII

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ÇAĞRIIIII

kızıltoprakda bir yer buldum belki bileniniz vardır ama ben yeni gittim ama sana sormadan site adına bir şey yapmadım. meguiar's ürünlerini kullanan ve satan yetkili bayiii. istanbulda oturupda meraklı olan arkadaşlar için indirim konuşacaktım ama sorayım dedim.uygulaması çok güzel.işin ehli insanlar .Site için bir mahsuru yoksa insignia club için indirim falan konuşulabilir genç insanlar.bilginize

Ynt: ÇAĞRIIIII

Meg işini Mert'e bırakıyoruz, gerekeni yapar
    Kızıltoprak Meguiars'da bu sektörde çok adı geçiyor, iyi bir yerdir eminim.
    InsigniaTEAM

Yorum

o konuda bilgim yoktu.Bilgilendirirmisin biraz . Uygun yapılan bir yer varsa bende oraya gideyim

Yorum

yerini bende bilmiyorumda, Mert'e haber verelim yazar buraya
        InsigniaTEAM

Yorum

Kızıltoprakitaki Meguiars el değiştirmeden önce cidden kusursuz araç yıkıyordu ben ve arkadaşlarım müdavimlerindendik her hafta en az 1 kere kesin giderdim fakat el değiştirdikten sonra bütün arkadaşlarım bıraktı orayı en son geçen cumartesi kız arkadaşım aracını götürdük yıkama için arabanın içini düzgün silmemişlerdi , el değiştirmeden önce her yıkamdan sonra arabalara #34 hızlı cila atarlardı artık onuda yapmıyorlar , genede diğer yıkamacılardan iyidir en azından microfiber eldivenle yıkıyorlar ama bence tek artısı bu şu anda. İndirim işine gelince belki uygulamada indirim alınabilir onun dışında yıkamada birşey yapacaklarını sanmıyorum.

Yorum

Kızıltoprak horizon a.s Türkiye genel dist. gecen sene gitmistim 3 kere cok memnun kalmıstım 34le silip ediyorlardı ,el değistirdiğini bilmiyorum simdi duydum acıkcası , Meguiars kızıltoprak ustasını değistirdiyse bilemicem isciliklerini ben bakırkoy özgür meg. e gidiyorum uygulamalarımı falan ona yaptırıyorum memnunumda dilerseniz konusur ederim

buarada (MUY plakalı Rocco nun sahibimisiniz)

Yorum

MUY plakalı scırocco rahmetli olmuş artık insignialı
              Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mertk
                Kızıltoprak horizon a.s Türkiye genel dist. gecen sene gitmistim 3 kere cok memnun kalmıstım 34le silip ediyorlardı ,el değistirdiğini bilmiyorum simdi duydum acıkcası , Meguiars kızıltoprak ustasını değistirdiyse bilemicem isciliklerini ben bakırkoy özgür meg. e gidiyorum uygulamalarımı falan ona yaptırıyorum memnunumda dilerseniz konusur ederim

buarada (MUY plakalı Rocco nun sahibimisiniz)
                Aynen , evet benim

Orjinal yazı sahibi: insigniaT
                MUY plakalı scırocco rahmetli olmuş artık insignialı
                Buda ayrı bir gerçek ne yazıkki rahmetli oldu Artık insignialıyım ama bir türlü ısınamadım Hem markaya hemde Insignia ya biraz parçası çıksın ısınmak için yapıcaz bişiler...

Yorum

Tolga cekmisti dergi için sanırsam fotoğraflarını ABT rocco hala duruyor fotolar bilgsayarımda gercekten güzeldi pist fotoları falan üzüldüm kazalı fotolarını görünce acıkcası tekrar gecmis olsun

Yorum

İşte Mert İşte Muy Muy Tencere Kapak Aynı profili görüyorum.
                    Insignia'ya tam olarak ısınamadılar. Ama en iyi şekilde modifiye edebilecek kapasitedeler
                    Sizi gidi.. Siz s2000' leri alacaktınız sorun kalmayacaktı.
                    Mert sen MuyMuy kardeşimizi aramıza katılması için ikna edersin gibime geliyor
                    Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

İşleniyor...
                    X