Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.6 cosmo fiyat önerisi?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 1.6 cosmo fiyat önerisi?

Ben 2011 model 1.6 cosmo 180 lt. beyaz + Flexride Şasi Sistemi + Sunroof ve landirenzo lpg yi taktırarak almayı düşünüyorum, bu özellikteki aracı liste fiyatınının dışında en son kaça alabılırım ve 2011 model için bayilerden fiyat araştırması yapmış arkadaşların ve en son almış oldukları fiyatı paylaşırsalar sevinirim.

Bu arada %90 olan hasta raporu üzerinede alma gibi bir ihtimalim var eğer rapor üzerine alırsam bu özellikteki araç bana kaça mal olur?

Ynt: 1.6 cosmo fiyat önerisi?

size en iyi fiyatı Burak Bey in vereceğini düşünüyorum isterseniz bi görüşün opel odak istanbul..
    F30 Sport+

Yorum

62 ye hayırlı olsun
      [center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Yorum

Burak bey şuan sistemdemi acaba?

Yorum

Şuan yok ama sabah Odak'ı arayıp ordan ulaşabilirsiniz..
          F30 Sport+

Yorum

bu arada beyaaz bu araca çok yakışıyor ama artık herkeste beyaz var yerinizde olsam diğer renkleride değerlendirirdim... bende beyaz için 1,5 ay beklemiştim ama şimdi pişmanım...
            F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
              bu arada beyaaz bu araca çok yakışıyor ama artık herkeste beyaz var yerinizde olsam diğer renkleride değerlendirirdim... bende beyaz için 1,5 ay beklemiştim ama şimdi pişmanım...
              Kesinlikleee beyaz. Gözüm beyazdan başka bir rengi görmüyor zaten Bu arada neden beyaz aldığınıza pişmansınız?

Yorum

her yerde çoğaldığı için şimdiki aklım olsa farklı bi renk düşünürdüm ama beyaz yakışıyor mu derseniz, sonuna kadar yakışıyor hemde
                F30 Sport+

Yorum

bence dizelini alın durumunuz varsa ya da astra dizel.Lpg bence bu arabalara göre değil
                  Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insigniaT
                    bence dizelini alın durumunuz varsa ya da astra dizel.Lpg bence bu arabalara göre değil
                    lpg li insignia kullandın mı hiç?
                    F30 Sport+

Yorum

perf.den dolayı demedim şu bir gerçekki ne olursa olsun benzinle lpg 1 olmazzz.dizel olunca aklında hiçbir soru işareti olmaz.Lpg öyle değil sürekli diken üstünde.
                      Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insigniaT
                        Ben büyük olasılıkla hasta raporu üzerine alacam ve bildiğiniz gibide rapor üzeri alınan araçlar motor olarak 1600 üzeri alınamıyor.

Yorum

Lpg li bir insignia denemeyi çok isterdim ama lpgli olan bir insigniaya denk gelemedim henüz.

Yorum

Gökhan senin lpg limiydi?

Yorum

merhablar mehmet bey ben 2009 model 1.6 180 bg. edition aldım. arabanın liste fiyatı benim aldığımda 60000 tl virarındaydı. ben 42000 tl ye aldım. eşimin babaannesinin üzerine aldım aracı. 5 sene de MTV de yok. ama bildiğim kadarıyla yaş sınırlaması geldi. alırsanız yardımcı olmaya çalışırım evraklar konusunda.
                              Orjinal yazı sahibi: Mehmet_72
                              Ben 2011 model 1.6 cosmo 180 lt. beyaz + Flexride Şasi Sistemi + Sunroof ve landirenzo lpg yi taktırarak almayı düşünüyorum, bu özellikteki aracı liste fiyatınının dışında en son kaça alabılırım ve 2011 model için bayilerden fiyat araştırması yapmış arkadaşların ve en son almış oldukları fiyatı paylaşırsalar sevinirim.

Bu arada %90 olan hasta raporu üzerinede alma gibi bir ihtimalim var eğer rapor üzerine alırsam bu özellikteki araç bana kaça mal olur?

Yorum

İşleniyor...
                              X