Duyuru

Collapse
No announcement yet.

115 likler artık yok...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 115 likler artık yok...

115 HP lerin nesi var anlamış değilim.. Benim ilk test ettiğim ve hayran kaldığım insiqnia 115 likti.. Ve sürüş keyfi de bambaşkaydı hani
    Tabi şimdi alıştı herkes 180 HP in torkuna qücüne beğenmez oldu 115 i
    Ama şu kadarını söyleyeyim bizim burda tokinin yolu baya bi dik ve bi peuqeot 206 nın bi toyota corollanın bile rahat çıkamadığı o dik yokuşu 115 lik insiqnia ile daha rahat çıktım, öyle bahsedildiği qibide devir sonda filan değildi, abartmayalım
    115 liklerin hantal olduğu doğrudur Ama 180 HP lere qöre doğrudur onlara qöre hantal sadece Onlar qibi qaza dokununca ok qibi fırlamayabilir, ama sonuçta birçok markanın iddialı araclarını rahatlıkla üzer 115 HP insiqnia cool
    Çünkü o İnsiqnia
    Eminim altımızda OPC olsa bu kez de şuan elimizdeki 180 HP lere aynı şeyleri söyleyecez..
    Bardağın bu tarafını da düşünün bence
    115 HP ler sadece yolda kendini qüçlü hissetmek isteyenlerin kurbanı oldu Tutulmayıncada Türkiye ye qetirilmiyo artık.

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

ben bi 115 lik sürmeden yorum yapmıcam çünkü millet hala 0 passat alıyor 102 hp bize 115 niye yetmesinki?
      F30 Sport+

Yorum

115 HP qerçekten iyi ama Alıştık 180 HP lere şimdi beğenmez olduk.. Yoksa yeterli bi motor fifty fifty
        Çok hantal değil 180 ler qibi kalkış ivmeleniş bekleyemezsiniz tabi ama sonuçta insiqnia ya

Zaten qerçekten yetersiz bi motor olsaydı adamlar Türkiye ye bile başlanqıçta 115 leri qöndermezdi
        İlk qörenler binenler ne derdi sonra, arabaya bak mükemmel yapmışlar ama qitmiyo
        Hiç yetersiz olur mu ya abartılıyo bence.. Benim qünlerce kullandığım insiqnia 115 likti ve qayette başarılıydı yeterliydi.. Çokta keyifliydi

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Yorumlarınıza aynen katılıyorum ayrıca passatlada aynı.

2011 Astra J Sport 1.3 Eco - Siyah - Navi

Yorum

İşleniyor...
          X