Duyuru

Collapse
No announcement yet.

BURAK BEY VE ODAK' A TEŞEKKÜRLER....

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• BURAK BEY VE ODAK' A TEŞEKKÜRLER....

arkadaşlar malum abant gezimizde boya koruma ve motor koruma kazanmıştım.. Dün aracımı odak a bıraktım, sağolsun Burak Bey'in çok yakın ilgi ve alakasıyla servise girdim... Serviste servis danışmanı Ahmet Bey danışman olarak benimle ilgilenen arkadaştı... Aracıma boya koruma motor koruma ve çizilen disklerin değişimi işlemleri uygulandı... Hepsinden ayrı ayrı çok memnun kaldım... Araç kabulde ki Mediha Hanımdan Danışmanım Ahmet Bey'e ve ev sahipliğyle beni mahçup eden Burak Bey' e çok teşekkür ederim....

NOT: aracınıza sakın odaktan boya koruma yaptırmayın nazar değme riski çok yüksek oluyor)) arabayı aldım markete gittim el freni çekmeyi unutmuşum araba 4 yol ağzına doğru geri geri kaymış) arkasında 3 adam benim arabayı tutmaya çlışıyorlar( az daha başka arabay vuruyormuş) neyse biri koştu abi seni çağırıyorlar dedi bi çıktımki arabaa gidiyor..)) hobaaaa koştur koşltur arabayı yakaladım da frene bastım) neyseki verilmiş sadakamız varmış..
    F30 Sport+

Ynt: BURAK BEY VE ODAK' A TEŞEKKÜRLER....

Bu arada unutmadan aslında bana çıkmayan boya korumayı bana hediye eden Gökmen (GKM) abiyede çok teşekkür ediyorum...
    F30 Sport+

Yorum

wsh
      Gökhan tebirkler hatta süpper bir olay kışa girmeye hazırısn! OPel Odaktan boya ve motor koruma! Hem de Sadece Insigniateam Türkiyre etkinliğine katılmakla Hadi yine iyisin obaa
      Bidaha hayırlı olsun. Sponsorlarımıza ne kadar teşekkür etsek az
      ... Opel Odak'a teşekkür ederiz.
      Opel Odaktan kazanılan boya korumayı kendisine çıkmışken başka bir arkadaşa hediye etmek,
      bu asil davranışlar uyelerimiz arasındaki kardeşliğin pekiştirmesinde büyük bir önem taşıyor.

Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Biz bir aileyiz ve bu tür örneklerle ailemiz perçinleşiyor
        Son sürat insigniateam buluşmalarına devam

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

bende ozellıkle kendısıne her konuda yardımcı oldugu ıcın tesekkur ederım

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

aman dikkat verilmiş sadakan varmış

Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
              Bu arada unutmadan aslında bana çıkmayan boya korumayı bana hediye eden Gökmen (GKM) abiyede çok teşekkür ediyorum...
              Sevgili Gökhan_55, geçmiş olsun, hemen bir köşeye nazar boncuğu as. Odak'a gerçekten teşekkürler. Motor korumanı da güle güle kullan. Hediyeleri de hemen unutmuşsun ya...

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

Abi kusura bakma sanada çok teşekkür ediyorum bu aralar biraz hızlı yaşıyorum ondan bu dalgınlık...
                F30 Sport+

Yorum

Gökhan mrb.döndün mü yuvaya ?
                  Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

mrb abi... hayır şuan aile ziyaretindeyim
                    F30 Sport+

Yorum

Rica ederim ne demek, geldiğiniz için ben sizlere teşekkür ederim, ayağınıza sağlık.
                      Her zaman beklerim, illa aracınız için değil çay içmeyede...

Yorum

İşleniyor...
                      X