Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yeni araç teslim alırken

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: yeni araç teslim alırken

Orjinal yazı sahibi: avorki
    hayırlı olsun. bu konuda ulema ihtilafa düşüyordu. yine düştü
    özellkle 2000 yılından sonra üretilen araçların üretim teknolojisi değiştiği için araçlar rodajlı çıkıyor yani aracı alır almaz 250 km/h yapabilirsiniz ama eski çamlar daha bardak olmadığı için temkinli olmak gerekir diye uslubunca sürmek lazım deniliyor sonuçta ikisinide uygulamanın bir zararı yok

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mertk
      bunlarkm ye baktım yani isteseler oynarlar basit bisi km yi geri saydırmakta , aldığımda 9km yazıyordu
      her arac fabrıkan cıkarken bellı bı km yapar oda test amaclıdır..5-10km arası normal km degerıdır..
      ama 31 cok fazla

Servısler ılk yag degısımı 15 bın der ama servısler bı halttan anlamadıgı ıcın bakma sen onlara...
      asırı besleme bı arac ılk 5000km de yagının degısmesı kesınlıkle sarttır..balatalar dıskler sanzıman yagı gıbı seylerın kesınlekle kontrol edılmelı...
      ınsıgnıaların on salıncak ve akslarında cıt sesı gelrı kronık hastalıktır asırı beslemenın verıgı torku ememıyo halıle kasılıo...
      bunları kesınlıkle yaptır

ha bıde unutmadan bazı servısler alt karter koruması extra ucret arsılıgı takıyo takrıbı 150 tl..
      bole bı ucret yok zaten bu orjınal parca almanyada veya yurt dısında satılan ınsıgnıalarda uzerınde cıkıyo aracların ...burda bı kac cakal ekstra olarak takalım mı der..uzerlerıne gıdıldıgın de haı buda bızden olsun denıo...

Ilk 500 km aracın parcalrarın bırbırıne uyum saglaması yaglanmanın tam anlamıyla saglandıgın emın olduktan sonra ıstedıgın gıbı kullanabılırsın...
      opel marksının tek cozemedıgı sey aracların yag yakmasıdır yag sevıyesı kontrol et arada..
      ve son olarak uzun kullanımdan ya da sert kullanmlardan sonra arac dan dıye stop etme 20 sanıye kadar rolantıde turbonun kendı ıcınde yaglnmasını bekle...
      anıden kaparsan turbonun ıcndekı turbınler bı sure sonra sıkıntı yaratır...

hayırlı gule gule kullan...

Yorum

bana da 31 fazla gibi geldi. bundan önce aldığım sıfır araç 11 km de gelmişti.
        ESKIDEN 2010 INSIGNIA1.6TURBO COSMO OLIMPIK BEYAZDI
        ŞIMDI 2014INSIGNIA 1,6TURBO SIDI COSMO OTOMATIK STIL+PARK&GO PAKET KARBON SIYAH

Yorum

arkadaşlar merhaba dün 0 km aldığım cosmo aracımla artık bende sizlere katıldım) bilgisi olana arkadaş varmı acaba plakalık ve iç aydınlatmaya arıza ışığı yakmayan philips led ampul taktırmak istiyorum deneyen varmı yada sorun olurmu şimdiden teşekkürler
          2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

İşleniyor...
          X