Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insıgnıa nıza tarafsız olarak not verirseniz notunuz ne olurdu?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Insıgnıa nıza tarafsız olarak not verirseniz notunuz ne olurdu?

Ben başlayım 5.5/10

tasarım 7/10
    kalite 5/10
    performans 4/10
    konfor 6/10
    [center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Ynt: Insıgnıa nıza tarafsız olarak not verirseniz notunuz ne olurdu?

Tasarım : 9 /10 - Ön panjurdan kırdım
    Performans : 9/10 - Düşük devirdeki performanstan kırdım.
    İç Tasarım : 9/10 - Bazı arkadaşlar DVD800'de film izleyemiyorlar ondan kırdım. Ayrıca navigasyonlarıda zayıf.
    Yakıt : 7/10 - Malum
    Servisler : 2/10 - 2 puanı bazı servislerin ve servis çalışanlarının hatırına verdim.

2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Tasarım : 8 /10 - Aynalarda sinyal yok
      Performans : 10/10 - Performans tam puan
      İç Tasarım : 6/10 - İç mekan kalitesi vasat
      Yakıt : 8/10 - Emsallerine göre gayet iyi yakıyor.
      Servisler : 8/10 - Şuana kadar bir sorunum olmadı.

Genel Ortalama : 8

Notumda boldur

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

sahiplik bakımından: 10 / 10 çünkü o benim

Tasarım : 6/ 10 ilk çıktığı günden beri önü bana bu arabanın pek çekici gelmiyor....Aynalarda sinyal yok
        İç tasarım: 9 / 10 ışıklandırma ve malzeme kalitesi iyi....kullanışlı bi iç mekanı var...
        Yakıt :5/ 10 aynı motorlu astra 2 litre daha az yakıyor bu aracın biraz daha hafif olması lazımdı...
        Servisler : 2/10 Opelde servis anlayışıda yok müşteri memnuniyetide yok... bu konuda vw ni burdan tebrik ederim...
        F30 Sport+

Yorum

tasarım : 7/10 ( önü konusunda ben de tereddütlüyüm,arkada da alt takımın görünüyor olmasından şikayetçiyim )
          iç tasarım : 9/10 ( navigasyon ekranı,bolca tuş,göze hoş gelen çizgiler,turn push,koltuklar,kapı içleri vs. hoşuma gidiyor )
          yakıt : 7/10 ( sağ ayağıma hakim olamadığım zamanlar iyi olmuyor,ama bu konuda tek çözümün dizel bir araç olduğunu da düşünüyorum )
          servisler : 5/10 ( bugüne kadar iyi ya da kötü deneyim yaşamadım eski opel araçlarımda,insignia ile henüz servis ziyaretim olmadı )
          opel TR : 1/10 ( ben bu kadar kendini düşünen,bu kadar da müşterisini düşünmeyen ancak bunlar ile birlikte bu kadar gereksiz ya da düşüncesiz hareket eden bir marka distrübütörü görmedim vesselam..

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

Tasarım :3/10=1 puan cope tasarımlı sedan olmasına.1puanı OPC fena değil.1 puan da Opelci olduğumdan veriyorum.
            Performans :7/10=3 puanı Audi ve BMW gibi rakipler karşısında geri kalmasından dolayı kestim.7 puanı 1.6 motordan Turbo sayesinde nerdeyse atmosferik 3.2 V6 motor gücü çıkarılabilmesi.
            İç Tasarım :8/10=İç mekan tasarımı oldukça iyi.Ama BMW ve AUDİ kadar kaliteli durmuyor.
            Yakıt :-/10=Puan veremiyorum.Her türlü yol şartında kullanıp denemek lazım.Fabrika verileri günlük kullanımla alakalı olmuyor.Fabrika verilerine göre yorum yapmak yanlış olur.
            Servisler :-10/10=10 üzrinden -10 veriyorum.Yorum yapmıyorum yoksa banlanırım...
            Soner

Yorum

İşleniyor...
            X