Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Club üyesi gördüm sanki :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Club üyesi gördüm sanki :)

43 DR 737 Adlı aracı Bayramın ilk günü Antalyaya giderken yolda gördüm.O da beni hatırlar eminim Bir süre konvoy halinde gittik ama babamın yavaş gitmesnden sıkılıp gazladı Malum ekonomi . Beyaz 26 plakalı araçtı bizimki . Kullanıcı adı ne acaba bu kişinin bilenler varsa cevaplasın ilk club üyesi görmenin heyecanını yaşıyorum
    Beyaz Renk 1.6T Cosmo+Dvd 800

Ynt: Club üyesi gördüm sanki

goday
    2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Boeing 737
      InsigniaTEAM

Yorum

Denizli'de servise yetişmeye çalışıyordum. Yoksa 2 araç gitmek zevkliydi. 15 dakika içinde 380 TL'lik 2 ceza yiyince artık çok basamıyorum. Fobim gelişti
        [center]
        2009 Insıgnıa 1.6 T Cosmo + Flexride + Sunroof + DVD800 + Ergonomik Spor Deri Koltuk [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: goday
          15 dakika içinde 380 TL'lik 2 ceza yiyince artık çok basamıyorum. Fobim gelişti
          police

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: goday
            Denizli'de servise yetişmeye çalışıyordum. Yoksa 2 araç gitmek zevkliydi. 15 dakika içinde 380 TL'lik 2 ceza yiyince artık çok basamıyorum. Fobim gelişti
            Hatırlamanıza sevindim . Ben tam hatırlamıyordum ama sizde cevap yazınca şimdi tam oldu. Gördüğüm ilk club üyesi siz oldunuz . Benim babamda doktor Ondan ben laf ettiydim sizin arabayı görünce bak dr plaka almış falan die
            Beyaz Renk 1.6T Cosmo+Dvd 800

Yorum

Kırk yılın başında bir fırsat yakalayıp araba aldım. Onda da biraz hava atayım.
              [center]
              2009 Insıgnıa 1.6 T Cosmo + Flexride + Sunroof + DVD800 + Ergonomik Spor Deri Koltuk [center]

Yorum

İşleniyor...
              X