Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bluetooth

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• bluetooth

ilk defa bluetooth lu bir arabam olacak. insigniada orta konssola baktığımızda sadece 6 rakkam var .arama yapmak istediğimizde telefondan mı cevirecez acaba billenlerden cevap alabilirmiyim

Ynt: bluetooth

Telefonun orta konsoldaki nümerik tuşlarla bir bağlantısı yok, telefonınızu sisteme kaydettikten sonra zaten telefonun marka ve modeli uygunsa ekrandaki listeden arayacağınız kişiyi seçip direk arayabiliyorsunuz. Çünkü telefondaki tüm adres defteri, arayan ve aranan numaralar, aracınızın ekranındaki menüden idare edilebiliyor. Hatta sesli komutla bile arama yapabiliyorsunuz.

Yalnız bu dediklerim her telefonda olmuyor, örneğin benim Nokia 6120 classic, adres defterini ve çağrı listesini okuyup aklında tutmuyor. Ancak dışardan arandığım zaman otomatik olarak müzik sistemi kesilip mikrofondan handsfree görüşebiliyorum. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

gayette detaylı bir açıklama teşekkür ederim

Yorum

rehberinizden değil de aklınızdaki numarayı girmek isterseniz de telefondan yazıp arama yapıyorsunuz, geri kalanını araçtan hallediyorsunuz (diye biliyorum)
        InsigniaTEAM

Yorum

Araçtanda numara arayabiliyorsunuz ama o yandaki radyo hafıza numaralarından değil.Ekrandan tek tek numaraları seçerek.
          http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
          2.0 CDTI
          Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

En güzeli sesli komutla aramak. Telefon numaralarına sesli komut kaydı girin.
            CALL veya DIAL diyerek komut verin. Aramak istediğiniz kişinin ismni verin.
            YES ile onaylayın (onay istemeyi kaldıra bilirsiniz)

2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

bende en çok konuştuğum kişileri sesli komut ekleyerek arıyorum.sanırım 5 kişi ile sınırlı sesli komut.

1,4 turbo.sunroof, necvox navigasyon, beyaz (gitti güzelim cosmo)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: turquaz72
                En güzeli sesli komutla aramak. Telefon numaralarına sesli komut kaydı girin.
                CALL veya DIAL diyerek komut verin. Aramak istediğiniz kişinin ismni verin.
                YES ile onaylayın (onay istemeyi kaldıra bilirsiniz)

kesinlikle süper bir özellik ve çok kullanişli.
                Insignia 1.6 180 hp Cosmo Beyaz DVD 800 idi 

Yorum

sesle komutu ben de çok beğendim ama ingilizce komut alıyor..

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

İşleniyor...
                  X