Duyuru

Collapse
No announcement yet.

OPC?????

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: OPC?????

2.0T nin kötü olduğunu söylemedik.Bence de 1.6 T den daha verimli bir motor.Ancak Türkiyedeki vergi dezavantajından dolayı 1.6 T daha ulaşılabilir ve vergisi az.
    Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Insignia alıcak biri olduğumuzu varsayarsak ve tercihimiz otomatik vitesse, 2.0 T almak kaçınılmaz bir tercih oluyor ( Dizel motorlar hariç ). Bu da Insignia 2.0T ' lerin tutulma sebebi diyebiliriz bence. Vergi dezavantajına rağmen.

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

2.0 motor alıcak adam zaten vergisini düşünmez heralde

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
          eski tamponları iade ederseniz opc tamponlar, marşpiyel, spoyler 6.500 TL'ye geliyor diye biliyorum. yetkili servisten sipariş veriliyor.
          spor pedallar, vites topuzu ve direksiyon da servisten istenebilir ama biraz masraflı olabilir.

OPC Line listeden kaldırılmasaydı direksiyon, pedallar, vites topuzu ve ek olarak siyah tavan döşemesi fabrikadan imalat olabilirdi.
          dış donanımı sonradan yaptırırdınız.
          Bugün bana opc tampon uygulaması için verilen fiyat 13.000tl + işcilikdi.Siz bu fiyatı nereden aldınız acaba??
          2010 İnsignia 1.6 180 hp Cosmo + Dvd 800 Navi +Rear View Camera+Media Box + Sunroof + Olimpik Beyaz

Yorum

benimki önemli değil, her servis bu fiyatı veriyorda, size böyle bir fiyatı hangi bayi verdi çok merak ettim blink
            motoru da 2.8 ile mi değiştireceklermiş?....
            InsigniaTEAM

Yorum

Bana bu fiyatı Ankara Reis otomotivde verdiler.
              2010 İnsignia 1.6 180 hp Cosmo + Dvd 800 Navi +Rear View Camera+Media Box + Sunroof + Olimpik Beyaz

Yorum

çok çok abartılı fiyat vermişler. dediğim gibi motoru da mı 2.8 yapacaklarımış bir sormak lazım
                InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                X