Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Tek Kapı Hayranligi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Tek Kapı Hayranligi

Öncelikle aynı hastalık bende de vardı ve herşeyi göze alıp gidip FX Coupe aldım ve çok çok menunum. Sonuç olarak içinde kalacağına al dene beğenmezsen gene b şekilde değiştiririsin.

Yalnız Coupe ile tek kapı ayrımını iyi yapmak lazım. Her ne kadar tek kapı HB ler güzel görünüyor olsada asla coupe tadı vermiyor.

Ben yukarıda tecihlerden kullanım kolaylığı az tüketim ve şık görünüm ile Laguna Coupe u seçerdim. Bizim otoparkta bi tane beyaz var görünüş süper, çakma Aston martin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: viperking
      Öncelikle aynı hastalık bende de vardı ve herşeyi göze alıp gidip FX Coupe aldım ve çok çok menunum. Sonuç olarak içinde kalacağına al dene beğenmezsen gene b şekilde değiştiririsin.

Yalnız Coupe ile tek kapı ayrımını iyi yapmak lazım. Her ne kadar tek kapı HB ler güzel görünüyor olsada asla coupe tadı vermiyor.

Ben yukarıda tecihlerden kullanım kolaylığı az tüketim ve şık görünüm ile Laguna Coupe u seçerdim. Bizim otoparkta bi tane beyaz var görünüş süper, çakma Aston martin
      evet çakma aston martin. rcz de çakma porche gibi artık bunlarla idare edicez bu arada volvo c30 dizeli çok hoşuma gitti bugun birtane turuncu gördüm. aslinda günlük kullanim için ideal gibi. ileride ikinci bir araç almak için uygun olabilir.
      Insignia 1.6 180 hp Cosmo Beyaz DVD 800 idi 

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insigniaT
        çakma 350 z 350 z nin platformunda geliştirilmiş diye duydum
        yuh nelalaka 350z rcz nerden duydun

Yorum

c30 da focus platformunda... s40 focus sedan ile. rcz de daha yeni ortaya atıldığında dergide öyle yazıyordu.
          Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

c30 güzel araç ama arka tasarımı biraz feminen kalıyor, gerçi R body kit ile çok yakışıklı duruyor. Turuncu değilde geçen bir beyaz gördüm, gun powder janlar ve r body ile süperdi.

Yalnız bildiğim kadarıyla c30 un makyajlısı çıkacak veya çıktı o yüzden bu güncel olana pek bulaşma derim, makyajlı alacaksan o başka

Yorum

arkadaslar dün capacity de pejo rcz nin standini kurmuşlar onu ziyaret ettim. açikcasi acayip etkilendim arabadan. çok deli birşey olmuş. kesinlikle pejo kendini aşmiş. o tasarim bence tt den bir gömlek daha üstün ( kalite demiyorum tabi sadece tasarim) sciroccodan ise kat kat güzel. ciddi anlamda düşünmeye başladim bu araci ikinci arac olarak ve de otomatik.

Yorum

RCZ iyi güzel hoş da o üst tavanıniye öyle berbat etmişler anlamadım? Aerodinami falan önemli de o da çok kötü duruyor bence :/
                Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

rcz mükemmel olmuş dıştan... ama hala navi koymamışlar ya
                  F30 Sport+

Yorum

su an coupe olarak en ıı secım scırocco alternatıfı yok dıs gorunusu super ıcınıde makyajladılar hıc bı eksıısı yok motor olarakta mukemmel yakıtıda makul

Yorum

arkadaslar iki gün once bmw firüzkoye gittim ve 5.20d ile karşilaştim. açikcasi gerçekten büyülendim hem iç mekan hem tasarim olarak araçtan. o yüzden bu tarz ikinci arabalari almaktan ve ya şuanki insigniami değiştirmekten vazgeçtim ve para biriktirip ilerleyen zamanlarda bir 5.20d almaya karar verdim Allah'in izniyle tabii. tek kapi hayranligi ise şimdilik sadece hayranlik olarak kalicak sanirim

Yorum

İşleniyor...
                      X