Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Baskı balata Debriaj katili GP :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Baskı balata Debriaj katili GP :)

Arkadaslar biraz hor kullanır yorarım aracı debriajım cok kacırıyor baskım felaket durumda dün denemedeyken cok yumusamaya basladı zaten artık benden bukadar dedi debriaj neyse konumuza gelelim ben debriajı serviste sordurdum 350 iscilik 1800TL ye komple değistiriyorlarmıs ben herzamanki gibi sövdüm cıktım , M3 ,S2k,MCS gibi spor arabalardan pahalı debrijımız var birde 1.6 olmasına rağmen iclerinde en pahalı debriaj insigniada , simdi ben daha sert yüksek stage li bi debriaj istiyorum Exedy olur Comp olur vb markalar olabilir , bunları bulamazsam OEM OPC Corsa debriajı yada Orjinal takımı taktırmayı düsünüyorum , internetten ebay tarzı yerlerden yurtdısından yada yurticinden ucuza olabildiğince ucuza nerden debriaj bulabilirim yansanayi flan düsünmüyıorum kesinlikle ! bildiğiniz istanbul icinde parcacı varsa soylerseniz sevinirim sağlıcakla kalın tesekkürler

Ynt: Baskı balata Debriaj katili GP

Mert peki qarantiden değişim olmuyo mu? huh 1800 TL ne demek yahu ne takıyolar böyle altınla karıştırdılar sanırım...

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

efendim debriaj kullancı hatasına giriyormus oyle diyorlar , 1800TL ona göre kalkıs yaparken bidaha düsünün baskınızın kıymetini bilin yani M3 te yok o baskı Swarovski taslar kaplı

Yorum

pray => BASKI BALATA ihihi

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Emre'de baskı balatayı değiştirmişti, soruyum istersen? yada sen görüşüyorsan sen sor.
          InsigniaTEAM

Yorum

Üzgünüm Mert,

Aftermartket eli kullağındadır ama şimdilik performans Debriyaj yok. Olursa da ZF Sachs alacaz. OPC Corsa debriyaji uyumu için zf sachs sitesinde uyumsuz
            diyor. Ama usta ellerde uyumlu hale gelebilir.

2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Sana biraz ondan biraz bundan lazım.
              2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mertk
                efendim debriaj kullancı hatasına giriyormus oyle diyorlar , 1800TL ona göre kalkıs yaparken bidaha düsünün baskınızın kıymetini bilin yani M3 te yok o baskı Swarovski taslar kaplı
                Düşünmek lazım

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

iste bu ya mis gibi , buarada Nurettin abi debriaj değistirmis duyumlarıma göre detaylı bilgi bekliyorum Çağrı emreye sorarsan sevinirim

Yorum

bayramın son günü geri geri yokuş çıkayım dedim çok zorlandı araç.Arabadan indiğimde pis bir koku oluştu.Normal kullanımda kaç km de biter baskı balata?
                    Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Baskı balata için kesin km verilmez kullanıma bağlı olarak 100 km ded gümleye bilir 50000 veya 100000 veya daha yukarısı

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                      X