Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ana caddede Insignia kötüleme kampanyası =)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ana caddede Insignia kötüleme kampanyası =)

öğrendiğim kadarıyla araç sahibi sanayide lpg taktırmış, memnun kalmamış, garantiden onarım istemiş, en son da bayiye arabayı geri alın paramı verin demiş.
    kabul etmeyince her türlü bakanlığa şikayet edeceğini belirtip çıkmış ve arabayı Çorum'un en işlek yeri saat kulesi meydanına bırakmış.
    camlarına da yazı yazmış. başta servisle ilgili şikayet yazıları var sanmıştım ama durum farklı.
    meraktan gidip arabaya bakıyım dedim, hemde bulabilirsem sahibiyle konuşacaktım, 2 tarafı da dinlemek istedim.
    arabayı parkedip gitmiş, yoldan geçenlerde aracın başında toplanmış

araba başında toplananları ufaktan dinledimde, işin iyi yanı kimse arabaya birşey demedi,
    belki kendi başka marka kullandığı için arabaya laf eden olur diye düşünüyordum ama çevredekiler de sanki durumdan haberdarmış gibi "niye lpg taktırdıysa" "turboya lpg taktırmış" vs gibi yorumlar yapıyorlardı. yada herkes opelciydi ihihi

eğer sahibi haklıysa belki faydamız dokunur diye ilgilenecektim ama bulamadım. belki googledan bulur bizi
    arabanın haline de üzüldüm, toz içinde kalmış, millette üstüne yazı yazmış, hemde lpg'yle ilgili yazılar

tam da bu konuyu açarken facebookta gördüm, araba gündüz yeterince reklam olmuş zaten ihihi
    http://www.facebook.com/video/video.php?v=429506992716
    InsigniaTEAM

Ynt: Ana caddede Insignia kötüleme kampanyası =)

adam arabayı geri vermek için farklı yollar deniyo ama nafile opel sallamaz bu adamı biri deli ihbarında bulunsun çorumlular uyumayın
    '' Ya Ganiyy, Ya Muğni... ''
    '' Melik-i Muktedirsin Ya ALLAH ''

Yorum

Piknik tüpü taktırsa bunlar başına gelmezdi, hem fiyatı ucuz az yakmış olurdu)) Yaptığı bence saçmalık. Opel tınmaz..Herkese zarar verdiği ile kaldı, Insignia nın ikinci elini düşürmekten başka bir işe yaramaz.

Yorum

Valla değil sanayide serviste bile lpg taktırırken 50 sefer düşündüm dışarıda 1650 tl olan kite sırf emın ellerde takılsın dıye 2200 tl ödedim,ama ne sorunum olursa gidip söyluyorum yardımcı oluyorlar,saçma sapan yerlerde bu arabaya mudehale ettirirlerse olacağı budur..valla ben taktıralı bir haylı zaman oldu ne bir arıza ışığı nede başka bişi görmedim,tık tek kontak zaten yarısında araç çalışıyor yaz kış aynı...3 kuruş kar edeyim diye işi bilmeyene yaptır,sonra gell opele çamur at..Ben opelin yerinde olsam ustune birde marka adını karaladağı için dava acarım bu herife.
        İnsignia Cosmo 1.6 T 180 Hp Şimşek Gri,DVD800-Afl,Flexride-İnfinity Ses Sistemi,Piano Black,Sunroof,Spor Yay..Sport Edition.

Yorum

Yurdum insanı işte Bilmeden araştırmadan onay almadan LPG taktırır sonra haksız olsa bile servisi markayı arabayı kötüler imajına zarar verir.
          Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
          Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
          VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

eğer çöpe atcaksa arabayı bi AFL leri alabilirz biz

Yorum

bende koltuklarını alırım
              F30 Sport+

Yorum

Nedir bu çorumlu kardeşlerden çektiğimiz ;

Show yapana kadar resmi yolları kullansa be adam arabaya çamur atıyor aslında opel aracı satarken alacak kişi hakkında istihbarat yaptırsın çorumlumu , delimi gibi haha

Çağrı sen alınma

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

bu yaptığını çorumlu bile yapmaz bea
                  Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

tam da arabasını seçmiş karalayacak ordan qeçenlerin içi qidiyordur arabayı qörünce Sahibini mumla arıyolardır ki bi an önce alıp anahtarı çalıştırıp qazlasınlar kim inanır allah aşkına o arabanın çalışmadığına allah akıl fikir versin hem işi bilmeden etmeden sormadan yap yaptır sonra sıkışınca da marifetmiş qibi koy caddenin ortasına bayrak et hem arabanı hem kendini Deli bile yapmaz bunu Amacı ne bunu yaparken
                    Allah akıl fikir versin diyecem başka yorumu yok abi

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mertk
                      eğer çöpe atcaksa arabayı bi AFL leri alabilirz biz
                      Valla navi filan varsa ekranla turn-push + jantlara da ben talibim ihihi

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

motorunada ben talibim ilk türk otomobilini yapıcam : biri DELİ DİYE İHBAR !!! ETSİN ŞU ADAMI
                        '' Ya Ganiyy, Ya Muğni... ''
                        '' Melik-i Muktedirsin Ya ALLAH ''

Yorum

Orjinal yazı sahibi: efemuratt
                          tam da arabasını seçmiş karalayacak ordan qeçenlerin içi qidiyordur arabayı qörünce Sahibini mumla arıyolardır ki bi an önce alıp anahtarı çalıştırıp qazlasınlar kim inanır allah aşkına o arabanın çalışmadığına allah akıl fikir versin hem işi bilmeden etmeden sormadan yap yaptır sonra sıkışınca da marifetmiş qibi koy caddenin ortasına bayrak et hem arabanı hem kendini Deli bile yapmaz bunu Amacı ne bunu yaparken
                          Allah akıl fikir versin diyecem başka yorumu yok abi
                          Çalışmıyorsa oraya kadar iterek mi getirdin diye bir soru gelir değil mi

edit: hem de 1.6 tonluk bir arabayı
                          Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                          Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                          VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

bir sürü araç bindim genelini sıfır aldım. hiç aldığım sıfır araç güncel olan araçlar bunun kadar ilgi çekmemişti..bu araç mercedesten bmw den daha fazla ilgi çekiyor şekli yeter ben memlunum bir arac daha alacak olsam kesinlikle aynısından alırım aracınızı sevin güle güle kullanın arkadaşlar...kim ne derse desin sorun yaşamadım yaşamamda o reklam malzemesi yapılan araç kim bilir hengi akıllının işi .adam gibi sürsün keyfine baksın...bizim araclarda olmuyor sorunda onunkindemi oluyor..GÜLERİM DÜNYA KABUL EDİYOR Kİ BİR ÇORUM LUMU KABUL ETMİYOR. BU ARACIN HARİKA OLDUĞUNU .. akıllı ..
                            2013 BMW 320İ ED 1,6 170 hp beyaz  modernline+comfort+tekno+sounroof
                            2010 COSMO 1,6T beyaz SATILDI..
                            2011 MAZDA 2 PLAY 1,5 OTM...
                            2008 doblo 1,3 m.jet PREMİO

Yorum

benimde en işlek yerinde iş yerim akşama kadar iş yeri önünde şimdi burdur ilinde şakır şakır yağmur yağıyor adamlar yağmur altında romantizimle araca bakıyorlar.....bu herhalde cevaptır diğer marka araclara .. saygılarımla..
                              2013 BMW 320İ ED 1,6 170 hp beyaz  modernline+comfort+tekno+sounroof
                              2010 COSMO 1,6T beyaz SATILDI..
                              2011 MAZDA 2 PLAY 1,5 OTM...
                              2008 doblo 1,3 m.jet PREMİO

Yorum

İşleniyor...
                              X