Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1:43 Ölçekli Insignia Model araba

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 1:43 Ölçekli Insignia Model araba

Arkadaşlar,

Geçen gün tahtakalede Kyosho ve diğer marka model araba getiren dükkanları gezdim.
    Ne yazıkki hiçbirinde Opel Insignia yoktu. Bunun üzerine internette biraz araştırma yapınca
    ebay.uk de burayı buldum. Schuco firmasına ait modeller burada. OPC bile var.
    Ama Opel değil Vauxhall olarak geçiyor. Ben kendime aşağıdaki gri renkli Cosmo insignia alıcam.
    Jantlar bile aynı. Fiyatı 15 pound + 6 pound (gönderme fiyatı)
    http://cgi.ebay.co.uk/VAUXHALL-INSIG...item43a0ab5203

Diğer Modeller
    http://stores.ebay.co.uk/LobsterDiec...?_nkw=insignia

İsteyen olursa satıcı ile konuşup indirim isteriz veya en azından gönderme masrafı düşer. Bayram sonrası sipariş edicem.
    İsteyen olursa ismini ve isteği modelin linkini yazsın. Tüm modeller aşağıdaki linkte ve ne yazıkki sadece siyah ve gri var.

http://stores.ebay.co.uk/LobsterDiec...?_nkw=insignia

Ama almanyadan sipariş etmek isteyenler için diğer renklerde mevcut. Üstelik Opel logolu. Ama başka linklerden sipariş veriyorsunuz.
    Almancam olmadığı için ve PAYPAL ile daha kolay sipariş için ben ebay.uk tercih edicem.

http://www.schuco.de/uk/product_sear...&nOD=0&nASL=10

Çağrı özellikle senin yorumlarını bekliyorum. Bu konuda uzman sensin.
    2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Ynt: 1:43 Ölçekli Insignia Model araba

abi Opel'leri 2 firma üretiyor, biri Schuco diğeri Minichamps
    ben olsam MC tercih ederim, Schuco'lar çok karışık, kimi 4.4lük çıkıyor kimi emanet duruyor, tekerlekler çap duruyor vs.

modellerin Vauxhall olmasının sebebi de dediğin gibi ebay.co.uk'dan kaynaklanıyor ihihi
    ebay.de'de Opel logolular var. "de" sitesinde paypal yokmu?
    aslında en garanti iş opel-collection sitesiyle Almanya'dan getirtmek ama 25€ kargo ücreti var. ben bu yüzden alamadım ihihi
    ama diğer yandan ebay'de de Türkiye'ye bazen 50€ kargo çıkartıyorlar.
    eğer opel-collection'da karar kılarsak benim için 4 tane OPC listeye ekleyebiliriz.
    ebay olursa logosuna göre 1 Insignia alırım. ihihi

bu arada bayram ve yılbaşlarında gümrük 150€'luk sınırı 300€'ya çıkarttığı için ya bu hafta içinde kesinleştirelim yada diğer bayrama kadar bekleyelim derim.

birde Eminönü'nde kesin Dekalo'ya uğramışsındır, Cem abi model otomobillerin ithalatçısı,
    bir sayı belirledikten sonra Cem abiyle görüşürüm, topluca Minichamps getirebilir bize belki.
    bir ihtimal vergi çıkabilir ama en azından gümrüğe takıldı vs. uğraşmayız.
    zaten kendimiz alacak olursak da fiyat 150 yada 300€yu geçmese bile aynı üründen 3 yada daha fazla olunca ticari amaç algılanıp gümrüğe takılıyor.
    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
      abi Opel'leri 2 firma üretiyor, biri Schuco diğeri Minichamps
      ben olsam MC tercih ederim, Schuco'lar çok karışık, kimi 4.4lük çıkıyor kimi emanet duruyor, tekerlekler çap duruyor vs.

modellerin Vauxhall olmasının sebebi de dediğin gibi ebay.co.uk'dan kaynaklanıyor ihihi
      ebay.de'de Opel logolular var. "de" sitesinde paypal yokmu?
      aslında en garanti iş opel-collection sitesiyle Almanya'dan getirtmek ama 25€ kargo ücreti var. ben bu yüzden alamadım ihihi
      ama diğer yandan ebay'de de Türkiye'ye bazen 50€ kargo çıkartıyorlar.
      eğer opel-collection'da karar kılarsak benim için 4 tane OPC listeye ekleyebiliriz.
      ebay olursa logosuna göre 1 Insignia alırım. ihihi

bu arada bayram ve yılbaşlarında gümrük 150€'luk sınırı 300€'ya çıkarttığı için ya bu hafta içinde kesinleştirelim yada diğer bayrama kadar bekleyelim derim.

birde Eminönü'nde kesin Dekalo'ya uğramışsındır, Cem abi model otomobillerin ithalatçısı,
      bir sayı belirledikten sonra Cem abiyle görüşürüm, topluca Minichamps getirebilir bize belki.
      bir ihtimal vergi çıkabilir ama en azından gümrüğe takıldı vs. uğraşmayız.
      zaten kendimiz alacak olursak da fiyat 150 yada 300€yu geçmese bile aynı üründen 3 yada daha fazla olunca ticari amaç algılanıp gümrüğe takılıyor.
      Evet Dekaloya gittim. Opel satmıyor dediler.
      Bende hırs yaptım alıcam 1 tane. Minichamps e bir bakayım.
      Ben ingiltereden Fedex ile bir sürü araç temizlik ürünü getiriyorum 150 eur
      kadar gümrüğe takılmıyor. 3 er 3 er getiririz.
      Opel collectiona da bakayım.Almanca yokki . Neyse bulucam bir yol işte.
      Opel logolu getirelim.
      2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

hobaa cok iyi ya Fatih abi kacırmasın aracının aynısı var vala

Yorum

opel collection ingilizce zaten abi? Samsun'dan Insignia kullanıcısı Aykut abi var, gümrük konusunda yine rahatsız edelim ihihi
          bayramda belki 3 adet sınırı da koymayabilirler, bundan emin olalım, fazla kargo ödemek zorunda kalmayız belki.
          opel.de'de de paypal varmış aslında ama orada da çeşit yok.
          ben bu konuyu yinede Cem abiyle görüşüyüm. ondan sonra tekrar yazarım buraya.
          InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mertk
            hobaa cok iyi ya Fatih abi kacırmasın aracının aynısı var vala
            Alacağımda sunrooflu su yok
            haha haha haha

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Cem abiden olumlu yanıt geldi, kendi bağlantılarıyla görüşecek stoklarında varsa alabileceğiz.
              bir sayı vermemiz lazım, 10 adet civarı olursa indirim ihtimali az ama adet çok olursa indirim için de görüşecek.

Opel-collection sitesinde 37€ olduğunu belirttim, kargo+gümrük dahil (TR içi kargo değil) max. 37€ olarak ayarlamaya çalışacak.
              daha uygun fiyat olursa bu indirim bize de yansıyacak.

model isteyenlerin sayısını belirlemek için anket açıyorum, oradan sayıyı belirleyelim, daha sonra tekrar Cem abiyle görüşeceğim.
              InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
              X