Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DVD800 Film izleme konusu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• DVD800 Film izleme konusu

Evet arkadaslar daha oncede dvd800 film izlenecek demiştim . biraz once aldıgım mesajtan dolayi biraz konuyu biraz acmak istedim istanbulda calısması var bende bir yandan basladım flyaudio ile dvd800 arasında hic bir fark yok sadece bizim dvd800lerde kripton var .avi .mpg .mov gibi uzantılara okuyunca yürütme fonksiyonunu kapatıyor . bu işin iki yolu var dvd800lerimiz icin ya yeni bir uzantı cıkartıp mesale .d8vi cıkartıp bunun kodek'ini voice formatıymıs gibi gosterip cihaza güncelleme yapmak yada kriptonu kirarak icindeki engelleme fonksiyonlari iptal etmek ikiside birbirinden zor istanbuldaki arkadaslarda bende 2 yolu sectik yaklasık 1 sene icinde izleriz galiba ... obaa

Ynt: DVD800 Film izleme konusu

olsun dayanırız okadar süre,yeni bi cihaz almaktan iyidir sonuçta biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dünyaaaaaaaaaaaaaaaa para verdik devede 800 içinnn oleyy oleyy oleyy

Yorum

500 ler ne yapacak :/
      2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

cd 500 tam arıstırmadım ama birşey diyemicem dvd 800 sistemi butun formatlari görebildigi icin işimiz kolay cd500lerde vcd gibi calısıyor ise olur gibime geliyor ama normal bir cd calarsa olmaz gibi olsa bilede kimse onunla o kadar ugrasacagını zannetmiyorum ama tabi herzaman ustanın ustası var. benim goremedigim noktalari o gormus olabilir

Yorum

Artık beklicez yapacak birşey yok ama şunu unutmayın ki eğer bu işi başarabilirseniz birçok kişi size minnettar olacak.Kolay gelsin...
          2010 İnsignia 1.6 180 hp Cosmo + Dvd 800 Navi +Rear View Camera+Media Box + Sunroof + Olimpik Beyaz

Yorum

temenlimiz odur

Yorum

inş başarabilirsiniz fakat yaptığınız bu işlem sonucu garanti bozulmayacakmı ?

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

DVD800 varsa derdin var. dknow ihihi
                2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

film izlemek sorun değil, zamanında Astra-Vectra'nında CID ekranları film vs. desteklemiyordu, zamanla çözüldü.
                  ben player nasıl olacak onu merak ediyorum ihihi
                  InsigniaTEAM

Yorum

player derken

Yorum

Orjinal yazı sahibi: byanigli
                      Evet arkadaslar daha oncede dvd800 film izlenecek demiştim . biraz once aldıgım mesajtan dolayi biraz konuyu biraz acmak istedim istanbulda calısması var bende bir yandan basladım flyaudio ile dvd800 arasında hic bir fark yok sadece bizim dvd800lerde kripton var .avi .mpg .mov gibi uzantılara okuyunca yürütme fonksiyonunu kapatıyor . bu işin iki yolu var dvd800lerimiz icin ya yeni bir uzantı cıkartıp mesale .d8vi cıkartıp bunun kodek'ini voice formatıymıs gibi gosterip cihaza güncelleme yapmak yada kriptonu kirarak icindeki engelleme fonksiyonlari iptal etmek ikiside birbirinden zor istanbuldaki arkadaslarda bende 2 yolu sectik yaklasık 1 sene icinde izleriz galiba ... obaa
                      Valla DVD-800 kullanıcıları olarak dört qözle qüzel haberlerini bekliyecez hiho
                      İnşallah eN uyqun zamanda sevindirirsin bizleri de..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: byanigli
                        player derken
                        film oynatıcı menüsü felan, bilgisayardaki win media player, km player vs. gibi
                        InsigniaTEAM

Yorum

stop play gibi diyorsun o işin en basit kısmı grafik tasarım

Yorum

Harika olur eğer mevcut sistemle oynayarak yapılabilirse heyecanla bekliyoruz
                            http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                            2.0 CDTI
                            Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

arkadaşım aracımı aldığımdan beri dvd800 leri işe yarar hale getirecek birilerinin çıkacağını biliyodum emeğine sağlık... umarım seneye tatilde izmirde görüşürüz.

Yorum

İşleniyor...
                              X