Duyuru

Collapse
No announcement yet.

insignia 1.4 edition elegance açık kapı uyarısı hakkında

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• insignia 1.4 edition elegance açık kapı uyarısı hakkında

İyi akşamlar arkadaşlar 2012 insignia edition elegance araca sahibim bi sorum olacak sizlere.Kapı çık kaldığı zaman kilitleyince herhangi bi uyarı falan yokmu bu araçlarda.Bugün dikkatimi çekti kapı açııkken kumandayla kilitledim ve açık kapının kilitide dahil hepsi kilitlendi,normalde bi sinyal uyarı falan vermesi gerekmiyormu yoksa benim araçta mı sıkıntı var
    2016 - İNSİGNİA - SPORT + STİL PAKET - BEYAZ

Ynt: insignia 1.4 edition elegance açık kapı uyarısı hakkında

Yanlış bilmiyorsam aracı normalde kilitlediğinizde sinyallerin yanıp sönmesi lazım, ancak açık kapı ile kilitlerseniz sinyal yanıp sönmüyor. Siz açık kapıyla kilitlediğinzde sinyaller yanıp söndü mü acaba?

Yorum

Sinyaller her zaman yanıp sönmüyor mu. Babamın puntoda kapı açıksa 3-4 kere sinyaller yanar kapı açık oldumu insigniada normalden farklı bişey görmedim
      2016 - İNSİGNİA - SPORT + STİL PAKET - BEYAZ

Yorum

ön gostergede hangı kapı açıksa şekliyle ikaz edıyor. sizde yok mu
        .
        ahmet

Yorum

buna bagaj ve kaputta dahıl
          ahmet

Yorum

2015 model insignia aracimda kaput açık uyarısı göstermiyor acaba hiç mi böyle bir uyarı yok yoksa benim aracımda bir sorun mu var?

Yorum

kapı kaput ve bagaj için her halukarda uyarı veriyor ekranda.
              1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
              Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

İşleniyor...
              X