Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opel Türkiye üzmedi...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Opel Türkiye üzmedi...

Geçen yıl İstanbul F1 pistinde yapılan OPC etkinliğine katılan arkadaşlar hatırlayacaktır, Genel Müdür Özcan Keklik ve Bölge Müdürü Mustafa Bilgiç ile tanışmış ve sohbet etmiştik. Sohbet esnasında ben Avrupa'daki Opel müşterilerinin sipariş edebildiği donanımları Türk Opelseverler olarak alamamaktan, bedelini ödemeye ve 2-3 ay gibi bir süre aracın üretilmesini beklemeye razı olmamıza rağmen böyle bir hakkın bize tanınmıyor olmasından şikayetçi olduğumuzu dile getirmiştim. Bu durumdan ne kadar dertli olduğumu gören Özcan bey de kayıtsız kalmamış ve "bundan sonra istediğiniz ve getirtemediğiniz bir araç olursa bize ulaşın, elimizden geleni yaparız" demişti. Şimdi tam da böyle bir durum için bir arkadaşımın yardıma ihtiyacı oldu. Birkaç gün önce Gerçek Opel'den siparişini verdikleri Corsa 1.2 Essentia + Easytronic + ESP paketi + 16" alaşım jant özelliklerindeki araç için Eylül ayına teslim sözü aldılar. Arkadaşım özellikle ESP paketi konusunda ısrarcı olduğu için stoklardaki araçlara yönelmeyip beklemeyi göze almıştı. Ancak birkaç gün sonra bayiden aramışlar ve "fabrikanın Temmuz-Ağustos aylarında sipariş almadığını, ayrıca ESP paketinin de opsiyon listesinden çıkarıldığını" bildirmişler. Tabii bu durumda sipariş iptal olacak, ve senelerin Opel müşterisi olan bu arkadaşım ve ailesi, ESP'li araç beklentilerinin karşılanacağı bir başka markaya yöneleceklerdi. Benim de gönlüm buna razı olmadı, uzun bir e-posta yazıp Özcan ve Mustafa beylere yolladım. Yazdıklarım etkili olmuş olacak ki, ertesi gün Opel Türkiye'den arayıp söz konusu arkadaşımın iletişim bilgilerini istediler ve yardımcı olmaya çalışacaklarını söylediler. Bugün aldığım haberle de siparişin kabul edildiğini öğrendim ve sevindim.

Sadık bir müşteriyi kaybetmemek için gereken doğru davranışı sergiledikleri ve müşteri talebine kayıtsız kalmadıkları için Opel Türkiye'yi tebrik ediyorum

Ynt: Opel Türkiye üzmedi...

Tebrikler clapclap clapclap

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Tebrikler Sedar bey, Hem Opel hem de sizin göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka takdire şayan.... clapclap clapclap

Yorum

yazının ilk cümlelerini okurken Corsa OPC Nürburgring siparişi verdin diye umutlandım ama olsun bu haber de güzel abi ihihi
        tebrik ederim hayırlı olsun şimdiden clapclap
        InsigniaTEAM

Yorum

helal olsun tebrikler Opel Türkiye..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Tebrikler clapclap
            Bende kırmızı+cam tavan+afl Meriva B araç istemiştim. Türkiye'ye böyle bir araç getirtmemiz imkansız demişlerdi ve elde olan aracı almak zorunda kalmıştık. Opsiyon donanımları bile getirmiyorlar. iki donanıma mecbursunuz. Enjoy-Cosmo başka şansımız yok inşallah Opel Türkiye bı konuya bundan sonra gereken özeni gösterir. Bende defalarca mail attım ama ne arayan oldu ne de soran...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
              yazının ilk cümlelerini okurken Corsa OPC Nürburgring siparişi verdin diye umutlandım ama olsun bu haber de güzel abi ihihi
              tebrik ederim hayırlı olsun şimdiden clapclap
              Sorunun çözümü için kullandığım bu kanalı yakın bir gelecekte kendim için de kullanabilmeyi ümit ediyorum Çağrı rolleyes

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Serdar99
                Sorunun çözümü için kullandığım bu kanalı yakın bir gelecekte kendim için de kullanabilmeyi ümit ediyorum Çağrı rolleyes
                hadi hayırlısı oleyy obaa
                InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Meriva Club
                  Tebrikler clapclap
                  Bende kırmızı+cam tavan+afl Meriva B araç istemiştim. Türkiye'ye böyle bir araç getirtmemiz imkansız demişlerdi ve elde olan aracı almak zorunda kalmıştık. Opsiyon donanımları bile getirmiyorlar. iki donanıma mecbursunuz. Enjoy-Cosmo başka şansımız yok inşallah Opel Türkiye bı konuya bundan sonra gereken özeni gösterir. Bende defalarca mail attım ama ne arayan oldu ne de soran...
                  Başka konularda müşteri hizmetlerine ilettiğim pek çok talebe ben de yanıt alamadım, aldıklarım da işe yarar yanıtlar olmadı.
                  Ama talebinizi doğru noktalara parmak basarak doğru makama iletebildiğiniz takdirde bizim örneğimizde olduğu gibi olumlu sonuç almak mümkün olabiliyor.

Özel araç siparişi konusunda bayiler zaten çok hevesli değil, onların tek derdi ellerindeki stokları eritmek.
                  "Maalesef istediğiniz aracı getirmemiz mümkün değil" cevabını alan müşterilerin %99'unun stoktaki araca razı olacağını bildikleri için hiç uğraşmıyorlar.
                  Ancak bayinin genel müdürü ya da sahipleri-ortakları ile bir samimiyetiniz varsa belki o zaman talebinizi doğru yere ulaştırabiliyorsunuz.

Yorum

Tebrikler azmin sonucu bu olsa gerek.
                    2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

gerçekten tebrikler ihihi
                      Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                      [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

İşleniyor...
                      X