Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sakarya servis

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Sakarya servis

Merhabalar öncelikle ismim ergün 2017 1.6 dizel insignia alma arefesindeyim ama kafam allak bullak oldu burda servis konusunda iyi dediğiniz bir usta varmıdır paylaşırsanız öoks evinirim

Öncelikle hoş geldiniz.

Kafa karışıklığınızın sebebini yazarsanız belki daha iyi yardımcı olabiliriz

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Merhabalar öncelikle herkesin Geçmiş bayramları mubarek olsun 2017 1.6cdti insignia sahibi oldum fakat iyi bir usta araç almaktan daha kıymetli bu sebepten bakımlar için gidebileceğim usta önderisi varmı diye sorma gereği duydum Sakarya Düzce civarı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yaboga View Post
        Merhabalar öncelikle herkesin Geçmiş bayramları mubarek olsun 2017 1.6cdti insignia sahibi oldum fakat iyi bir usta araç almaktan daha kıymetli bu sebepten bakımlar için gidebileceğim usta önderisi varmı diye sorma gereği duydum Sakarya Düzce civarı
        Aracınız hayırlı olsun Düzce de Kemer oto var Güntay usta Opel servisinden ayrılıp kendi işini kurmuş işinin ehli ben garanti sonrası tüm bakımları orada yaptırıyorum
        Insignia 2014 1.6 SIDI 170 hp AT Cosmo siyah

Yorum

İşleniyor...
        X