Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ankara özel servis önerisi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ankara özel servis önerisi

öncelikle iyi akşamlar , forumu araştırdım ama yetkili servis önerisi gördüm Ankara'da gönül rahatlığıyla gidebileceğim önerebileceğiniz özel servis var mı 85.000 bakımı için

İvedikte Şahin otomotiv Ersin usta

Yorum

Bakın ustalık olarak iyidir kötüdür bir şey demeyeceğim, her servisin iyi olduğu konular var, kötü olduğu konular var. Ancak "gözüm kapalı güvenebildiğim" tek servis Ankara Şaşmaz'daki Başarı Teknik'dir. Bu adamlara fiyat bile sormam, aracımı teslim ederim, istediklerimi söylerim, sonra "borcum ne kadar" diye sorar, öder çıkarım. Yakınım falan değildir, bir arkadaşım vasıtasıyla Opel aldıktan sonra tanıdım, başımdan öyle olaylar geçti ki, "babamın oğlu olsa bu kadar güvenirim" diyebileceğim bir yerdir. Selamımı söyleyin diyeceğim ama gerek yok, tanıdık olsun olmasın herkese aynı fiyatı verir, dürüst çalışır.

Yorum

NOT : Eğer giderseniz "Motul (ya da sizin güvendiğiniz başka bir marka) yağ istiyorum" diye belirtin. Kötü ürün kullanmazlar ama genelde hesaplı ürün kullanırlar.

Yorum

bilmiyorum, bu gerçekten pek çok şeye bağlı
          Bazen daha fazla para harcamak için pahalı ürünler kullandığınızı düşünüyorum, ancak bazen hizmetler gerçekten yardımcı olmak istemiyorlarmış gibi ucuz ...
          parimatch

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MUSTİ1979 View Post
            İvedikte Şahin otomotiv Ersin usta
            öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim opel servisi midir burası

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post
              Bakın ustalık olarak iyidir kötüdür bir şey demeyeceğim, her servisin iyi olduğu konular var, kötü olduğu konular var. Ancak "gözüm kapalı güvenebildiğim" tek servis Ankara Şaşmaz'daki Başarı Teknik'dir. Bu adamlara fiyat bile sormam, aracımı teslim ederim, istediklerimi söylerim, sonra "borcum ne kadar" diye sorar, öder çıkarım. Yakınım falan değildir, bir arkadaşım vasıtasıyla Opel aldıktan sonra tanıdım, başımdan öyle olaylar geçti ki, "babamın oğlu olsa bu kadar güvenirim" diyebileceğim bir yerdir. Selamımı söyleyin diyeceğim ama gerek yok, tanıdık olsun olmasın herkese aynı fiyatı verir, dürüst çalışır.

teşekkür ederim yorumunuz için bursaıda opel servisi midir ,sürekli gidebileceğim bir servis olsun istiyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ramazan.ısık View Post

teşekkür ederim yorumunuz için bursaıda opel servisi midir ,sürekli gidebileceğim bir servis olsun istiyorum
                Evet özel Opel servisi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ramazan.ısık View Post

öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim opel servisi midir burası
                  Evet özel Opel servisi

Yorum

İşleniyor...
                  X