Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia 1.6T 170HP AT6 kronik sorun

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Insignia 1.6T 170HP AT6 kronik sorun

Başlıkta yazdığı gibi 170 AT 1.6T bakıyorum.Aracı alırken nelere dikkat etmeliyim ve kronik sorunları nelerdir?

Yazdığınız başlıktan yaşadığınız soruna çözüm aradığınız anlaşılıyor. Bu şekilde konuya girip okuyan az kişi olacaktır.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Kompresyon ölçtürmenizde fayda var zira piston kıra biliyorlar. Kendi aracımda olmuş daha önce. Lspi denen olaydan dolayı. Şimdiden hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Yorum

LSPI için iyi yağ kullanmak ve alt devirlerde gaza aniden yüklenmemek gerekiyor. LSPI hemen tüm turbo benzinli motorlarda olabilen bir durum; ben Ford (Ecoboost Turbo sanırım), VW (TSI) ve Renault (TCE) motorlarında da aynı problemi yaşayanları biliyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post
          LSPI için iyi yağ kullanmak ve alt devirlerde gaza aniden yüklenmemek gerekiyor. LSPI hemen tüm turbo benzinli motorlarda olabilen bir durum; ben Ford (Ecoboost Turbo sanırım), VW (TSI) ve Renault (TCE) motorlarında da aynı problemi yaşayanları biliyorum.
          Aynen, küçük hacimli turbo benzinli motorların hemen hemen hepsinde görülebiliyor.

Yorum

İşleniyor...
          X