Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Avrupa Yakası’nda Özel Servis

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Avrupa Yakası’nda Özel Servis

Öncelikle merhaba Avrupa Yakası’nda İnsignia için özel servis önerebilir misiniz? Aslında bununla ilgili başka konular var ama danışmak istediğim başka bir husus olduğu için konuyu açtım.
    Rutin bakımda fotoğraf olarak yüklediğim şeylerde sorun göründü ve yetkili servis 4000 civarı fiyat çekti. Özel serviste ortalama kaç liraya kadar düşer bu liste?
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.

ilk gözüme çarpan silecek oldu.Ben sileceksepeti.com 'dan 30tl ye alıyorum. Parçaları dışardan alıp daha uyguna yaptırabılırsınız.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hayabusa View Post
      ilk gözüme çarpan silecek oldu.Ben sileceksepeti.com 'dan 30tl ye alıyorum. Parçaları dışardan alıp daha uyguna yaptırabılırsınız.
      orijinal silecek için yazılı olan fiyat doğru maalesef , epey pahalı oluyor. Diğerleri ( ucuz olanlar ) genelde sadece lastik olan muz silecek tipinde olanlar sanırım.

Yorum

İyi bir özel servis önerisi alabilirsem İstanbul’dayken uğrayıp fiyat almak istiyorum. Yoksa 4 bin akıl karı değil. Disk ve balata da o kadar pahalı olmamalı.

Yorum

Opel orjinal disk-balatayı bu paraya sattığı müddetçe orjinal kullanmam. Turbo borusu hadi neyse de silecek ve temizlik spreyi nedir Allah aşkına!?

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
            Opel orjinal disk-balatayı bu paraya sattığı müddetçe orjinal kullanmam. Turbo borusu hadi neyse de silecek ve temizlik spreyi nedir Allah aşkına!?
            Turbo borusunda şüphe olduğu konusunda da şüpheliyim. 50 binde 3 yaşında araç. 3 ay önce alırken experde de bir şey çıkmadı. Arka disk ve balatayı demişti ama exper. Birkaç ay gider diye.

Yarın İkitelli Fırat Opel’e göstereceğim bakalım onlar ne diyecek.

Yorum

İkitelli ye götürecekseniz Başakşehir sanayide Nisa oto servis e de bi gösterebilirsiniz. Bir kaç yerden fiyat ve görüş almış olursunuz.

Yorum

Fırat Opel’e gittim. Turbo hortumunda yağ kaçırma yok, ufak bir terleme varmış. Ona dokunmadık. Ön arka disk balatalar değişti. Silecek ve gelmişken şanzıman yağını da değiştik. Hepsi 1750 lira tuttu.

Yalnız disk ve balatalar değiştikten sonra fren hissiyatında ve frenleme mesafesinde pek bir değişiklik olmadı gibi. Normal mi bu?

Yorum

Bahsettiğiniz maliyetle o parçaların muadil olma ihtimali yüksek. Belki bu yüzden hissiyat değişmemiştir.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Yazılanlara göre balata ve disklerin alışması için biraz zaman gerekiyormuş. Bilerek muadil istedim. Verim alamazsam diğer değişimde orijinal isteyeceğim.

Yorum

Herkese merhabalar
                      Dün Fırat Otomotiv ikitelli özel servise gittim.
                      Tüm çalışanlara çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok ilgili arkadaşlar ayrıca servis fiyatlarının çok altında iş yapıyorlar. Kesinlikle tavsiye ediyorum

Yapılan işlemler
                      boğaz kelebeyi ve sensörlerin temizliği
                      ön disk ve balataların değişimi
                      şanzıman yağ değişimi
                      karter muhafaza sacı orjinal takıldı
                      kurum temizliği bilgisayara bağlanarak

tüm işlemler için ödene 1700 tl

saygı ve sevgilerle

Yorum

İşleniyor...
                      X