Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Malatya da servis tavsiye

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Malatya da servis tavsiye

Merhaba güzel insanlar 2014 insignia araç aldım malatyada servis edebilecek arkadaşım varmı şimdiden teşekkür ediyorum

Özel servis olarak daha önce opel yetkili servis sorumlusu cengiz usta var.opel de zaman.
    2 sene dır kendi yerini açtı.. Sistem oto yeşiltepe yolu ilk kavşak 100 m sonra sağ 50 m bi daha sağ dönünce solda arada sorarsanız bulursunuz

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insgna44 View Post
      Özel servis olarak daha önce opel yetkili servis sorumlusu cengiz usta var.opel de zaman.
      2 sene dır kendi yerini açtı.. Sistem oto yeşiltepe yolu ilk kavşak 100 m sonra sağ 50 m bi daha sağ dönünce solda arada sorarsanız bulursunuz
      Yandex gibi yol tarifi olmuş murat hocam

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

FacomX reis sesli güldüm.. olmamış galiba yol tarifı biraz karışık bir yeri var ustanın.. ihihi

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

İşleniyor...
        X