Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kapanan servisten kayıtlar, diğer servislere devredilir mi?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Kapanan servisten kayıtlar, diğer servislere devredilir mi?

Merhabalar,
    Yeni aldığımız insignia Ankara opan çıkışlı ve bakımları orada yapılmış. Ancak opan mart sonunda kapandı, servis kayıtlarına diğer opel servislerinden ulaşılabilir mi?
    Teşekkürler.

Bütün servis kayıtları Opel Türkiye'nin merkezi serverindedir ihtiyaç halinde Opel Türkiye gerekli bilgiyi verir

Her hangi bir yetkili servise gidin ve bilgi talep edin yardımcı olurlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Teşekkür ederim, bilgi için.

Yorum

Servis bakımlı araçların tümü online bir sisteme işleniyor tüm detayları ile. Hatta chipli Opel Club kartına işleniyor. Kredi kartı ebatında olan bu kartı gittiğiniz her serviste kullanabilirsiniz. tüm detaylar ekrana dökülür.
        1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
        Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Teşekkürler

Yorum

KVKK nedir kimse bilmiyor herhalde haha
            Kolay kolay bilgi alamazsınız, çok umutlu olmayın derim.
            InsigniaTEAM

Yorum

https://my.opel.com.tr/ bu adrese kayıt olduğunda aracın yetkili serviste yapılan bütün kayıtlarına ulaşabilirsin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Richards View Post
                https://my.opel.com.tr/ bu adrese kayıt olduğunda aracın yetkili serviste yapılan bütün kayıtlarına ulaşabilirsin.
                Hocam hangi menü altında araca yapılan işlemler görülebiliyor. Biraz detay vermeniz mümkün mü acaba
                Geçen yıl üye olmuştum. Bir kaç kez baktım ama aracın detaylarına ulaşamadım.

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
                  KVKK nedir kimse bilmiyor herhalde haha
                  Kolay kolay bilgi alamazsınız, çok umutlu olmayın derim.
                  Bu kanun kişisel verileri korumayı kapsıyor ama diğer tarafdan da sonraki süreçte gerekli olabilecek veriler saklanabiliyor.

Araçla ilgili yapılan işlemlerin kaydının tutulması gerekiyor ki daha sonraki süreçlerde ihtiyaç halinde geri dönülüp bakılabilsin. Servislerde senin gibi düşünseydi servisin kapısından gerçmemiş arabaya servis bakımlı dediğin zaman he tamam abi seöyle diyorsanız öyledir şeklinde bir cevap alıyor olmanız gerekiyor.

Zaten servisde imzaladığınız o formlarda herşeyi kabul ettiriyorlar merak etmeyin.
                  34HZD10

Yorum

Kayıt oldum ama servis seçimi yapın diyor, opan kapalı olduğu için başka servis seçiyorum onda da geçmişi görebileceğim bir başlık çıkmıyor

Yorum

Teşekkür ederim yardımlarınız için hepinize

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BirFani View Post

Hocam hangi menü altında araca yapılan işlemler görülebiliyor. Biraz detay vermeniz mümkün mü acaba
                        Geçen yıl üye olmuştum. Bir kaç kez baktım ama aracın detaylarına ulaşamadım.
                        Servis geçmişi seçeneği mevcut fotoğraf yüklemeye çalıştım ama boyut yüzünden yükleyemedim. Eğer servis geçmişini tıkladığınızda geçmişi göstermiyor bulunduğunuz ve tercih ettiğiniz servisin konumunu gösteren sayfaya yönlendiriyorsa 08503996735 nolu numaradan arayıp kayıtlarınızı göremediğinizi iletin. Güncelleme yaparak düzeltiyorlar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bLood View Post

Kayıt oldum ama servis seçimi yapın diyor, opan kapalı olduğu için başka servis seçiyorum onda da geçmişi görebileceğim bir başlık çıkmıyor
                          Bakım için tercih ettiğiniz servisten bahsediyor, geçmiş için hangi servisi seçtiğiniz önemli değil. 08503996735 nolu numaradan kayıtlarınıza ulaşamadığınızı iletin kontrol edip aktif ederler.

Yorum

Bakım için tercih ettiğiniz servisten bahsediyor, geçmiş için hangi servisi seçtiğiniz önemli değil. 08503996735 nolu numaradan kayıtlarınıza ulaşamadığınızı iletin kontrol edip aktif ederler.
                            Numarayı aradım, bilgi güvenliğinden bahsederek benden önceki kayıtlara ulaşamayacağımı söylediler, myopel için de sadece üyelik tarihimdem sonraki işlemleri görebilirmişim. Başka bir servise aracım ve ruhsatımla gidip yalvarırsam yardımcı olabilirlermiş.
                            Eee servis bakımlı ama serviste bakım yapışmış mı soramıyorum, nasıl iş?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bLood View Post
                              Numarayı aradım, bilgi güvenliğinden bahsederek benden önceki kayıtlara ulaşamayacağımı söylediler, myopel için de sadece üyelik tarihimdem sonraki işlemleri görebilirmişim. Başka bir servise aracım ve ruhsatımla gidip yalvarırsam yardımcı olabilirlermiş.
                              Eee servis bakımlı ama serviste bakım yapışmış mı soramıyorum, nasıl iş?
                              Banada aynısı söylemişlerdi ama tüm geçmişi görüntüleyebiliyorum. aracınızın ruhsatı ile başvurduğunuz zaman servis geçmişini vermeleri lazım. Bundan önceki aracım Vw di servisten bütün bakım kayıtlarını almıştım.

Yorum

İşleniyor...
                              X