Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aydın Surtaş Servis

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Aydın Surtaş Servis

Arabam 23/11/2016 tescil tarihli olması nedeniyle 3 yaşını doldurmadı. Bu sebeple kampanyadan faydalanamadım. 45.000 km bakımını 16/03/2019 tarihinde yaptırdım. 1.200-TL tuttu.
    Bakımda balata değişimi yapılmadı. Filtreler ve yağ değişimi oldu sadece.
    Aydın Surtaş Yetkili servisinde.

Hay maşallah,
    Ne yağı koymuşlar acaba?
    El insaf yağ bakımı ve filtre için çok değilmi?

Yorum

Geçen sene hazıran ayında 1.2 tsı fabia için 1250 TL en ucuz bakım bulmuştum İstanbulda. Hemde 15.000 bakımı için. Bence gayet ucuz sizin fiyat
      F30 Sport+

Yorum

Fiyat pahalı evet ama maalesef servisler bu aralıkta yapıyorlar bu işi elimiz mahkum diye abuk subuk paralar istiyorlar

Yorum

Servis iyidir. Fazla öderseniz ama yeri geldiği zaman bu paraların kat kat karşılığını alırsınız...
          Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

Paylaşımım fiyat pahalılığı değil sadece fikir sahibi olmak isteyen olur diye idi. Fiyat esasında diğer araçlar ile kıyaslandığında mantıklı. Neticede D segment ve dizel bir arabanın 45 bin bakımı. Arabanın en sevdiğim yönü ise 15 bin km'de bir servis bakımına girmesi. 10 bin km'de bir giren arabalar ile kıyaslandığında servis ücreti normal.

Yorum

Son zamlardan ve yetkili servis fiyatları mukayesesi ile normal. Güle güle kullanın. Sadece orjinal filtreleri dışarıdan dahi alsanız (yağ ve işçilik hariç) 400 TL civarı tutuyor.
              34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

İşleniyor...
              X