Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ankara da Yetkili Servis Öneriniz Var Mı?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ankara da Yetkili Servis Öneriniz Var Mı?

Merhabalar,

Ankara da Reis Oto da bakımları yaptırmıştım. Ancak geçen gün aradığımda Opel Servis bölümünü kapattıklarını söylediler.

Aslında memnun kalmıştım. Şu an için Ankara da gittiğiniz yetkili servis tavsiyeniz var mıdır.

Teşekkürler.

Merhaba,

Konya Yolunda ki Opal iyidir genelde olumlu yorumlar alır. Reis'in müdürü de oraya yönlendirdiklerini söylemişti bana.
    Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mert1411 View Post
      Merhaba,

Konya Yolunda ki Opal iyidir genelde olumlu yorumlar alır. Reis'in müdürü de oraya yönlendirdiklerini söylemişti bana.
      Teşekkür Ederim. Reis ten çok memnundum yapıcı ve ilgileriyle olumlu etki bırakmıştı bende. Öncelik olarak Opal'a gidip görüşeyim.

İlginize Teşekkür Ederim.

Yorum

Ben de 30000 bakımını opal'da yaptırdım, sonrasında trim sesi şikayetim oldu uzun uzun ilgilendiler. derli toplu düzenli bir yer gördüğüm kadarıyla.

Yorum

Hesaplı ve ilgililer Opak Yetkili Servis

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

opak fiyatlar uygun ve ilgililer
            İnsignia 1.6t 180hp cosmo

Yorum

kesınlıkle opak opelı tavsıye ederım , hem ılgılı hem ısınız duzgun yapan bır servıs kesınlıkle tavsıye ederım

Yorum

Yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederim. OPAL servise kaydımı yaptırdım. Yeni servisim burası artık.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kumtanesi View Post
                  Yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederim. OPAL servise kaydımı yaptırdım. Yeni servisim burası artık.
                  Servis sorumlusu Ömer Bey var Opal'de. Çankırı'dan Dr. Cem derseniz bilir. Muhakkak selamımı iletin...
                  Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drdilmen View Post

Servis sorumlusu Ömer Bey var Opal'de. Çankırı'dan Dr. Cem derseniz bilir. Muhakkak selamımı iletin...
                    Merhaba, Teşekkür Ederim İlginize. Bir dahaki sefere gittiğim zaman, mutlaka selamınızı ileteceğim.

Hayırlı Akşamlar Dilerim.

Yorum

İşleniyor...
                    X