Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opel Odak'a açık teşekkür

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Opel Odak'a açık teşekkür

Merhaba arkadaşlar,
    Geçen yıl kasım ayında dolu hasarı sebebiyle arabamın sağ arka çamurluğu Odak yetkili serviste
    onarılıp boyanmıştı.
    On gün kadar önce boyanan bölgede deformasyonlar oluşmaya başladığını fark edip Odak'ı aradım.
    Kontrol için çağırdılar, gittim, yapılan inceleme sonucu deformasyonun onarım esnasında kullanılan
    malzemelerden kaynaklandığı anlaşıldı. 10.09.2018 Pazartesi günü aracı bıraktım ve dün arabamı
    teslim ettiler

Hiçbir ücret vs talep etmeyip onarımı garantiye soktular, sorunu çözdüler. Kurumsal Müşteri Memnuniyeti
    yaklaşımı ile soruna çözüm getiren Opel Odak' a; bana ve soruna gösterdiği yakın, samimi alaka için
    hasar servis danışmanı sn.Murat Caymaz Bey'e teşekkür etmeyi borç bildim. Darısı tüm yetkili, yetkisiz
    servislerin başına .
    Sağlıcakla kalınız

clapclap

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

Benim arka tampon hasarında 1.6T aracın çift çıkış egzozunu sonradan yapılma ve aksesuar deyip yapamayız deyip..... diye uzayan konuşmayı yaptığımız aynı yer..... Sizin adınıza sevindim.

Yorum

Özel servise hatalarını kabul ettiremezdiniz.
        Ergün GÜRBÜZ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: arel2434 View Post
          Özel servise hatalarını kabul ettiremezdiniz.
          2010 Yılı yazında (vaktiyle bu konuda uzun bir paylaşımda bulunmuştum) arkadaşımın
          özel servisinde, arabanın sadece yağ ve su kontrolünü yaptırmış , eksik olduğu söylenilen
          radyatör sıvısını tamamlatıp tatil için Marmaris'e doğru yola çıkmıştım. Hem tatilim rezil olmuş,
          hem de bir sürü para harcamıştım. Radyatör sıvısını tamamlayan arkadaş depo kapağını
          doğru biçimde yerleştirip sıkmamıştı , bütün mesele buna dayanıyordu, çok basit değil mi?

O gün, bugün, cıvata sıktırmak için bile özel servislerin kapısını çalmadım, çalmam da

Yorum

Yapmalari cok dogal zaten 10 sene kaporta garantileri var
            iyi surusler Necmettin agabey
            Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Yaptıkları işe sahip çıkıp 'kullanıcı hatası' dememeleri ilginç. Güzel şeylerde oluyormuş demekki

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kdristnbl View Post
                Yapmalari cok dogal zaten 10 sene kaporta garantileri var
                iyi surusler Necmettin agabey
                Teşekkür ederim Kardeşim , aslında doğru söylüyorsun da 'kıvırmak' Amerikan usulü olmaktan
                çıktı, bize de bulaştı maalesef. Verdiği sözün, yaptığı işin arkasında durmak meziyet oldu.

Yorum

normal olan şeye şaşırır olduk.

hayırlı olsun.
                  Fikrin kadar varsın!

Yorum

İşleniyor...
                  X