Duyuru

Collapse
No announcement yet.

özkaymak beni kandırdı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• özkaymak beni kandırdı

s.a arkadaşlar 1,6 t cosmo arabamın ön camını degıştırmek için konya özkaymak opel yetekılı servısı ıle goruştum randevu aldım on camı degıştırmek için aracın sasesını werdım tamam war gel dedıler neyse gıttım ön camı degıştıler atremik cam takılması gerekıyor cunkı orjınalı atremık we guneşte morarıyor takıldıktan sonra fark ettımkı yeşil cam soyledım bana dedılerkı orjınalı bu guneş çıkınca morarır felan dedıler şasenız bu camı werıyor dedıler ordakı hemen hemen tum ustalara dedım hepsı benı kandırıp yolladılar neyse aradan ıkı gun gectı hemen bı camcıya gıttım camı gosterdım bu cam burada 180 tl dediler senın atremık cam degıl dedıler ve özkaymak o camı 1500 tl ile aracıma taktılar aradım soyledım atremık degıl yeşıl cam taktınız dıye yanlışlık oldu gelın degıştırelım atremık cam ıle bende masrafımı kım werecek dedım onu cebınızden karşılayın dıyor ve bende mahkemeye verecem ne gıbı sonuç alabılrım arkadaşlar yarında bı avukatla goruşcem..

Ynt: özkaymak beni kandırdı

elinizde servis kağıdı var dimi varsa başka bir bayiye gidin ordanda yanlış cam olduğunu teyit ettirip avukatınızla tüketici heyetine başvuru yapın derim
    İNSİGNİA 1.6 T EDİTİON ELEGANCE

Yorum

ben kaskodan degışcegım için fatura wermedıler bana fakat yetkılı serwıstekıler camın resımı felan cektıler benım ımzaa attıgım fatura felan onlarda kaldı... benım ımza attıgım faturayı yok edemezler sanırım çunkı onu kasko şirketıne wermek zorundalar tlf konuşmalrımda hepsı war yanlışlık yaptıkalrını felan soyluyorlar hasar dosyası felanda actılar aracımın plakasını gırdılermı cam degışımı cıkıyor eskı camımın resmıde war faturayı almadıgım için sıkıntıo olurmu...

Yorum

Şasi numaranızı özel mesajla bana gönderin, gerçekten dedikleri gibi standart cam mı yoksa atermik cam mı veriyor bir kontrol edelim.

Yorum

oke
          şimdımı edeceksınzı kontrol

Yorum

Evet, yollarsanız hemen bakıp sonucu bildirebilirim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: can_342
              ben kaskodan degışcegım için fatura wermedıler bana fakat yetkılı serwıstekıler camın resımı felan cektıler benım ımzaa attıgım fatura felan onlarda kaldı... benım ımza attıgım faturayı yok edemezler sanırım çunkı onu kasko şirketıne wermek zorundalar tlf konuşmalrımda hepsı war yanlışlık yaptıkalrını felan soyluyorlar hasar dosyası felanda actılar aracımın plakasını gırdılermı cam degışımı cıkıyor eskı camımın resmıde war faturayı almadıgım için sıkıntıo olurmu...
              telefonda görüşelim 05335253904 ekrem karaman
              İNSİGNİA 1.6 T EDİTİON ELEGANCE

Yorum

sasi numarasını gonderdim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: can_342
                  fatura sigorta şirketinden yada ekspert aracılığı ile temin edilebilir. Hakkınızı sonuna kadar arayın!

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                  Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Aracınızda A23 donanım opsiyon kodu ile tanımlı olan HEAT REFLECTIVE WINDSCREEN yani Türkçe donanım adı ile ISI YANSITICI ÖN CAM mevcut.
                    Bu cam mor renk olup atermiktir.

Bu camın değişimi gerektiğinde sistemin verdiği parça kodu ise :

Parça no 13227824, Katalog no 51 61 503, ON CAM, ISI YANSITAN, LHD (YAGMUR SENSORU ICIN) (ON KAMERA HARIC) (TANIM RR)

Bu parçanın tanım kodu olan RR araçtan çıkan camda da yazıyordur zaten.

Yorum

serdar bey cok tşk ederım öncelıkle ama bana camın yeşıl cam dediler ve takıp gonderdıler ya servıstekıle ısrarla soledıgım halde gonderdıler 3 farklı cam wermıyor degılmı şasi numarası ?

Yorum

Hayır, sistem şasi numaranız için tek cam veriyor, o da yukarıda kodunu yazdığım atermik camdır.

Opel bayisinin bu sistemi kullanmayı, ya da sistemin verdiği bilgileri okumayı bilmediğini düşünemiyorum.

Yorum

benı daha sonra aradılar dıyorlarkı şasinız 3 farklı cam werıyor atremık olanı ıstıyelım gelsın takalım dıyorlar ya ben 180 km yol gıttım sırf serviste takttırmak için... ((

Yorum

Bakın EPC'de sizin aracınızın şasi numarası için tek camı gösteren ekran görüntüsünü aşağıya ekliyorum,
                            bunu onlara yollayın, yalanları ortaya çıkınca belki utanıp özür dilerler.

Yorum

tamam çok tşk ederım çıktısını alcam şimdı yarın goruşunce soyleyırım cwplarını buradan yazarımm...

Yorum

İşleniyor...
                              X