Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bayi ve servisler hk.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• bayi ve servisler hk.

ankara da yıllık bakım için tavsiye edeceğiniz servis hangisidir. güler yüzlü,ilgili insanların olduğu,servis boyunca gerekli bilgilerin verildiği....gibi
    2011 1.6 t edition elegance+sunroof+navi+carbon siyah SATILDI
    2014 1,6 ecoboost 182  ford kuga selective +panoramik cam tavan+tekno paket+navigasyon paketi

Ynt: bayi ve servisler hk.

reis otomotive gidiyorum gayet memnunum forumda opal otoya gidenlerde çok

Yorum

Enver bey su na kadar biz en fazla destegi Opis ve servis mudurumuz Ufuk by verdi. Su an adar hem orgnizasyon desteg hem de servis hizmetinde bircok arkadasimxin sorununda cok buyuk faydalari oldu. Buradaki Metin , Osman ve Veysel ustalar mastertech ustla olark cok basarili. Bircok sorunu kis sured hallediyorlar. Eger ihtiyaciniz var ise Team uyei oldugunuzu veya Ankara grubu organizatoru olark benim ismmi verirseniz size tereddutsuz yardimci olurlar. Saygilar sevgiler

Yorum

Ufuk be daha once diger servislerde cok ciddi sorun yasayan ve problemi cozelemedigi icin arabasini satmaya kadar giden bircok arkadasimizin fikrinin degismesini sagladi. Metin ustamla ilgili buradan tesekkur mesajlari aldik. Veysel ustam gecenlerde antalya veya mersinde halledilemeyen ve sahibi tarafindan davalik olan bir insigniayi 2 gunde tamir etti. Osman ustam da oranin servisinde seflik yaparak gerekli koordinasyonu sagliyor. Ayrica aksesuar bolumunden Kenan bey ve Hakan usta da dallarinda cok basarili . Ozellikle Hakan kardesim xenon ve park sensoru montaj ve arizalarinda bir numara . Kaporta icin de Ali usta seflik yapiyor ve bizim team uyelerimizle direkt ilgileniyorlar. Garanti ve kasko konusunda da Canan hanima basvurabilirsinz. Satistan da Sami bey bizzat bizleri tanir ve yardimci olur. Eger gidecek olursaniz dishekimi veya doktor Utku bey diye benim ismim veya team uyeliginizi belirtirseniz her konuda yardimci olurlar.saygilar sevgiler

Yorum

sağolasın utku bey ben gerekli notlarımı aldım.
          2011 1.6 t edition elegance+sunroof+navi+carbon siyah SATILDI
          2014 1,6 ecoboost 182  ford kuga selective +panoramik cam tavan+tekno paket+navigasyon paketi

Yorum

Oncelikle Ufuk bey servis muduu olarak sizle ilgilenecktir. Gerekli yonlendirmeyi yapacaktir.

Yorum

İşleniyor...
            X