Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ankara - Opak Otomotiv - Yetkili Servis

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Ankara - Opak Otomotiv - Yetkili Servis

Orjinal yazı sahibi: mide fesatı
    Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
    Telefonla sordum, 400 TL iskontolu fiyatımız dediler. (benzinli 15000 bakımı)
    KArdeş sen Selçuk servis sahibinin yanına cık adımı söyle ellerinden geleni yapacaklardır
    Servise girdi çıktı 300km bile yaptı üstüne Bi dahaki sefere artık...
    Faturayı 387 TL olarak çıkardılar
    Opak'ta mı girdi servise ?
    Evet
    Fiyat gayet makul gibi bu hali ilede peki dedin mi oraya beni ?

Yorum

Telefonla sordum, 400 TL iskontolu fiyatımız dediler. (benzinli 15000 bakımı)
      KArdeş sen Selçuk servis sahibinin yanına cık adımı söyle ellerinden geleni yapacaklardır
      Servise girdi çıktı 300km bile yaptı üstüne Bi dahaki sefere artık...
      Faturayı 387 TL olarak çıkardılar
      Opak'ta mı girdi servise ?
      Evet
      Fiyat gayet makul gibi bu hali ilede peki dedin mi oraya beni ?
      Gitmeden önce telefonla konuşurken (Gürkal veya Gürkan Bey olabilir ismi, emin değilim) ilk fiyat sorduğumda 450 TL dedi, forum üyesiyim diyerek sizin tavsiye ettiğinizi söyledim, iskontolu 400 TL olur dedi. Sonradan 13 TL daha indirmişler.

Yorum

Gürkan abi ile görüşmüşsünüz servis resepsiyonu Ellerinden geleni yapmışlar bir dahakine gittiğinizde direk Selçuk kardeşimin yanınada çıkabilirsiniz

Yorum

Gürkan abi ile görüşmüşsünüz servis resepsiyonu Ellerinden geleni yapmışlar bir dahakine gittiğinizde direk Selçuk kardeşimin yanınada çıkabilirsiniz
          Evet diğer servislere göre uygun oldu, size de teşekkür ederim. Fakat arabada bi sorun olmadığı sürece bi dahaki sefere yetkili servise götürmeyebilirim, nasılsa araç zaten garanti dışı kalmış olacak. 5 lt yağ + 2 filtre değiştirmek için 400 lira vermek biraz gereksiz geliyor bana.

Yorum

Evet diğer servislere göre uygun oldu, size de teşekkür ederim. Fakat arabada bi sorun olmadığı sürece bi dahaki sefere yetkili servise götürmeyebilirim, nasılsa araç zaten garanti dışı kalmış olacak. 5 lt yağ + 2 filtre değiştirmek için 400 lira vermek biraz gereksiz geliyor bana.
            Kardeş orası sana kalmış nasıl istersen benim bir karım olmadığı için
            ama tavsiyem ağır bakımlarını ve ciddi problemlerini yinede serviste göstermende fayda var kardeşim...
            Bu arada rica ederim...

Yorum

Ya Emre kardeş benimde astra h aracım var, ilk bakıma gidecem tüm ankara yetkili servisleri aradım hepsi 500 tl üzeri fiyat verdi. Bakım+buji+lpg için. Opak ise 360 tl bakım buji için ise 50 yani 410 tl geliyor.lpg bakımı yok opakta. Senden selam söylesek acaba bi katkısı olurmu. Şimdiden yardım için çok teşekkür ederim. Buir-iki gün içinde randevu alacağım. Telefonda mı söylesem yoksa gittiğim zaman mı?

Yorum

Valla Ben o konuda elimden geldiğince yardımcı olurum amma velakin tanışma bölümünde bir konu açıp kendinizide arkadaşlarımıza tanıtır iseniz sevinirim ve elimden geldiğince yardım ederim

Yorum

İşleniyor...
                X