Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ankara - Opis Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Ankara - Opis Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Teknik Destek bölümünde konusu var, arka tamponu çok hafif hasar almış aracımı Opis'e götürmüştüm. Araç 3 gün kaldı, ve sonuç:

-Tampon onarımında sıkıntı yok gibi, şekil olarak düzgün sayılır. Ancak sonrasında Opis'te yapılan boyada bir sürü hata var, çok sayıda noktacık var.

-Bagajın içinde bir adet plastik klips(rivet daha doğru olur) buldum, bagajın içine baktım eksik parça göremedim. Sonra tamponun altına eğildim, gördüm ki en alttaki tamponun siyah parçasını tutturan klipslerden biri(ortadaki) yok. Ve diğer ikisi de benim bulduğum parçanın aynısı. Yani bildiğin o parçayı tutan bir klipsi takmamışlar, ve direk bagaja koymuşlar.

-Arka tamponun sağ tarafına vurunca metal sallanma sesi geliyor. Önceden böyle bir şey yoktu, zaten tamponun diğer tarafında da yok. Büyük ihtimalle yine takılması gereken bir şeyler takılmadı.

Hani bu konuda birkaç mesaj üstte bir şeyler yazmıştım, beni yine haksız çıkartmadınız, teşekkür ederim.
    '11 Insignia 1.6 Turbo Cosmo RoadRover Nav
    '15 BMW 118i LCI

Yorum

Ozgun bey direkt olarak servis muduru Ufuk beyle gorusun. Kendisi sagolsun bizim gruptan olan herkese elinden yardimi esirgemez. Gercekten sorumlu kim ise de nedenini sonuna kadar takip eder. İnsigniateam grubundan oldugunuzu da belirtin lutfen. Opel servis sistemini umarim ileride biz ustune gide gide duzeltecegiz. ihihi oleyy urock muhaha

Yorum

servisini bilmem ama aracı almak için gittiğimde pek ilgi görmedim opiste..

Yorum

Bugün aracımın 30.000 bakımını yaptırmak için İstanbul yolu Opis servisindeydim. Ufuk bey'i ve Opis'i buraki haklı yorumlar nedeniyle tercih ettim. Özellikle Ufuk bey'in kendisine ilgisi , alakası ve göstermiş olduğu kolaylıklardan ötürü çok teşekkür ederim. Opis çalışanlarının güleryüzü ve temiz çalışmaları ise herşeye değerdi.

Yorum

Bugün, aracımın 3.yıl bakımı ve çiziklerin giderilmesi ile komple cila için OPİS Batıpark Plaza'ya gittim.
            Başta Servis Müdürü Ufuk bey ile kardeşim Nuri Özen'e gösterdikleri ilgi ve alaka için ayrı ayrı teşekkür ederim.
            Ayrıca, aracımın kabulünden teslimine kadar ilgilenen tüm personel ve teknik personele de tek tek teşekkürlerimi sunarım. oleyy

Bu arada, kaptan koltuğunda Nuri kardeşim olmak üzere, yeni nesil 170 hp lik otomatik vites insignia ile güzel bir gezinti gerçekten keyif vericiydi.
            Tekrar tekrar teşekkürler, iyi ki varsınız

Yorum

merhabalar;yeni insignia 1.6 170 ps as aracımın 15000 bakımı geldi,bakım ücreti hakkında bir bilgi alabilirmiyim?birde insigniateam üyelerine indirim devam ediyor mu?saygılar..

Yorum

Opisten Nuri bey ile gorusun yardimci olacaktir

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Yeni İnsignia 15bin bakımını opiste 570'e yaptırdım. Nuri Bey ile görüşün.

Yorum

tesekkür ederim arkadaşlar..nuri bey ile görüşelim..

Yorum

İşleniyor...
                    X