Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Diyarbakır - Canlar Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Diyarbakır - Canlar Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Canlar Otomotiv
    Diyarbakır, Canlar Plaza Urfa Yolu Üzeri 3.KM
    Tel.: 412-2518820
    Fax.: 412-2518824
    Email: info@canlarotomotiv.com
    InsigniaTEAM

Ynt: Diyarbakır - Canlar Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

2010 insigna t180 aracımın (12000 km) frenlerinden frenleme yaptığımda ses geldiği için hemde ilk peryodik bakımı için diyarbakır opel canlara götürdüm. bu araçların fren disklerinde çizilme problemi olduğunu bildiğim için gerekirse diskleri değiştirip değiştirmeyeceklerini sordum. Aldığım cevap karşısında şaşırmadom desem yalan olur. Efendim değiştirme yapmıyoruz,önce tornaya gönderiyoruz. ne yani şimdi frenlerinden 12 binde ses gelecek ,sen alıp bunu tornayamı göndereceksin dedim,evet dedi garanti sorumlusu görevli. peki torna istemezsem,o zaman fabrikaya soracağız onaylarlarsa yenisini takarız dediler. sonra 17-18 yaşlarında bir zibidi geldi bunun hiç bir şeyi yok balatalara bi zımpara çekeriz olur biter demezmi. ben saat 4 gibi gitmiştim.mesleğim doktorluk olduğu için gün içinde nerdeyse boş zaman yok. sonra zibidi ayrıca şimdi bunu yapacak zamanımız yok sonra getirin deyiverdi. peki kardeşim,araba garanti kapsamında olmasa,adam peşin para frenlerindeki ses için diskleri değiştirirmisiniz dese genemi tornaya göndereceksiniz ,yenisini takalım abi demeyecekmisiniz diyecek oldum,ama ne gezer,garanti arabayı alana kadar. ondan sonra ilgi alaka sıfır. herkes bir an evvel kaçma derdinde. ben yıllardır passat kullandım tam 8 yıl,bir gün bile frenlemede ses duymadım dedim,bişey olmaz balatan kemikleşmiştir dedi gene zibidi. ya kardeşim bu nasıl bir balatadır ki araba daha 12 binde balatasını bitiriyor,ben asla sert fren kullanmam tam 30 yıldır araba kullanırım böyle bişey görmedim dedim ve daha fazla tartışmadan,benim opelde ne işim vardı diyerek özel bir serviste,bir an önce işten kaçma endişesi olmayan ustaların eline bıraktım arabayı. abi garanti delinir falan dediler,yemişim garantisini boşver kardeşim dedim ne gerekiyorsa yapın dedim. bu arada opel türkiyeye bir öneri erkeklerin arabalarına tam gün ayırabildikleri gün pazar günü iken neden pazar günü bu servisler kapalı olur anlamam. kardeşim millet hafta içi ful çalışıyor sabah 8 akşam6 ,senin servisinde devlet dairesi gibi sabah 8 akşam 6 ne biçim iş bu anlamadım. birisi yaralı bişey yapsınsa opel servislerinin tatil günü salı yada perşembe desin,yahu.

Yorum

İşleniyor...
    X