Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Eskişehir - Alpata Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Eskişehir - Alpata Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Alpata Otomotiv San. ve Paz. A.Ş.
    Eskisehir , Ankara Asfaltı 8.KM. 26110 (Arçelik Tesisleri Yanı)
    Tel.: 222-2280330
    Fax.: 222-2280339
    Email: ramis.tunca@alpata.com
    InsigniaTEAM

Ynt: Eskişehir - Alpata Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Servis parça Şefi : İbrahim bey
    Servis Formen : Ramazan bey
    Satış temsilcisi: Cahit bey
    Servis Müdürü : Kemal bey

Memnun muyum? Hayır
    Neden? Aracı lifte kaldırıken altını ezdiler. Kampanyaları ben onlara bildiriyorum, sonra bana evet böyle bir kampanya varmış diye dönüyorlar. Arka fren disklerini değiştirmek için resmen kavga ettim.
    [center]
    2009 Insıgnıa 1.6 T Cosmo + Flexride + Sunroof + DVD800 + Ergonomik Spor Deri Koltuk [center]

Yorum

ben de bir opel kullanıcısı olarak alpata servisten memnun değilim. aracı alana kadar iyi davranıp sonra ilgilenmiyorlar sanki bedava iş yaptırmaya çalışıyoruz hiçbirşeyden anladıkları yok

Yorum

welcome
        kendinizi tanitirmisinix

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Türkiye'deki en kötü Opel servislerinden birisidir. Eskişehirli olmama rağmen kapısıdnan geçmiyorum kendilerinin...
          [COLOR=black]SADECE ESKİŞEHİRSPOR

Opel Insignia 1.6 Turbo 180 HP Cosmo - Olimpik Beyaz + DVD 800 (2010)

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP-320 NM Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)

Yorum

Ben o yüzden bakım için Denizli'ye gidiyorum.
            [center]
            2009 Insıgnıa 1.6 T Cosmo + Flexride + Sunroof + DVD800 + Ergonomik Spor Deri Koltuk [center]

Yorum

Ben ve birkaç Eskişehirli Opel sahibi arkadaşım Bursa servisini tercih ediyoruz.
              [COLOR=black]SADECE ESKİŞEHİRSPOR

Opel Insignia 1.6 Turbo 180 HP Cosmo - Olimpik Beyaz + DVD 800 (2010)

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP-320 NM Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)

Yorum

haydaaa bir tek benmi memnunum alpatadan gerci tüm tüm hemşerilerime katılıyorum alpatada işler gec yürüyor ilgide cok az bana karşı degilde giden kimse memnun degil gerci bizimde tanıdıklarımız olmasa bizde cok sorun yaşarız herhalde
                2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
                2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

arkadaşlar,bende 2011 opel insignia turbo var.bir hafta önce bilgi ekranında motor gücü azaltıldı diye arıza işareti verdi başına böyle durum gelen varsa bana cevap yazsın.çünkü konyadaki özkaymak servisine götürdüm onlarda arızayı bulamadılar .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hamza yalavac
                    arkadaşlar,bende 2011 opel insignia turbo var.bir hafta önce bilgi ekranında motor gücü azaltıldı diye arıza işareti verdi başına böyle durum gelen varsa bana cevap yazsın.çünkü konyadaki özkaymak servisine götürdüm onlarda arızayı bulamadılar .
                    Hoş Geldiniz

Kendinizi Tanıtma bölümünde tanıtırmısınız

Turbo hortumu gevşemiştir

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

benim kaldığım yer eskişehire 160 kmuzaklıkta.konyanın çeltik ilçesi.turbonun hortumu gevşediyse burdaki normal bir ustaya götürsem sıkabilirlermi acaba?

Yorum

Ben bir eskişehirli olarak gayet memnunum... Gittiğim zaman çok iyi ilgileniyolar... İlgi ve alaka için teşekkürler alpata otomotiv... Teşekkürler Emre çotuk...

Yorum

Allah muhtaç etmesin bir kere genel kontrol için uğradım ilk aracı aldıgımda aman aman..

Yorum

Sayın Selvi Merhabalar

Ben ALPATA sevisin Servis müdürüyüm.Bir kere genel kontrol için geldiğinizi belirtmişsiniz.Yaşadığınız problem veya sorun ne ise benimle paylaşırsanız sevinirim.Aşağıda mail adresim var isterseniz direk mail veya cep telefonumu bırakıyorum Konu hakkında bilgi verirseniz size yardımcı olmaya çalışacağım.
                            Kemal TETİK
                            kemal.tetik@alpata.com
                            5364293399

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ALPATA
                              Sayın Selvi Merhabalar

Ben ALPATA sevisin Servis müdürüyüm.Bir kere genel kontrol için geldiğinizi belirtmişsiniz.Yaşadığınız problem veya sorun ne ise benimle paylaşırsanız sevinirim.Aşağıda mail adresim var isterseniz direk mail veya cep telefonumu bırakıyorum Konu hakkında bilgi verirseniz size yardımcı olmaya çalışacağım.
                              Kemal TETİK
                              kemal.tetik@alpata.com
                              5364293399

Bu forumun en sevdiğim yanı işte bu.. Bayiler için çok güzel geri dönütler olup kalite artıyor servislerde... Konu beni ilgilendirmez ama markaya olan sempatimden dolayı teşekkürler ALPATA...
                              F30 Sport+

Yorum

İşleniyor...
                              X