Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul - Erdemir Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İstanbul - Erdemir Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Erdemir Motorlu Araçlar San.Tic.Ltd.Şti.
    Istanbul, E-5 Londra Asfaltı Haramidere San. Sitesi girişi D1 Blok No:206/334 Haramidere
    Tel.: 212-4220804
    Fax.: 212-4220817
    Email: info@erdemirler-group.com
    InsigniaTEAM

Ynt: İstanbul - Erdemir Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

İyi iş çıkarıyorlar.Ekip tecrübeli.

Yorum

1 gün önce 15.000 bakımı yaptırdım biraz sıkıntı oldu aracımı 2 günde zor aldım. çok yoğun çalışıyorlar. fiyat konusunda tartıştık biraz fakat servis müdürü mehmet beyin yoğun ilgisi sayesinde sorunlarımızı çözdük.

Yorum

bu arada arka fren disklerim çizikti ama değiştirmediler, torna yaptırdılar opel türkiye şuanda diskleri değiştirmiyormuş.

Yorum

Servislerini bilemem ama kendi aracınız + para şeklinde sıfır opel almaya kalksanız ikinci el aracınız için aşırı ölü fiyat veriyorlar.

Dört yıl önce eşimin Peugeot 306 sı için takasta 8.000 tl vermişlerdi ben aynı arabayı 12.500 e sattım ve başka marka araç aldım.

İnsigniayı alırken benim eski Focusu sordum 29 dediler,takasta 34 e gitti.
          '11 Symbol Dci, '08 Passat Comfortline

Yorum

şu an bu firmayla mahkemelik olduk aracı sıfır aldık arka kapı boyalı çıktı düşmanıma bile önermem ilgi alaka sıfır düşünün ki aracın boya kayıtlarını bulamıyolarmış yahu bu aracın boyandığı tarih ,saat,saniye belli fakat kasko veya trafik sigortası bitince anında arıyolarlar eski vectram vardı aracı ben onlardan daha iyi biliyordum abi sen extraları sök gerisini biz yaparız diyorlardı eğer tecrübe buysa ben bişey bilmiyorum bu kadar ukala bi şirket görmedim
            İNSİGNİA 1.6 T EDİTİON ELEGANCE

Yorum

Merhaba,

kapının boyalı olduğunu başka bir serviste teyit ettiniz mi? parçanın boyalı olmasını konusunda bayinin konuya yaklaşımı nasıl?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozas
                Merhaba,

kapının boyalı olduğunu başka bir serviste teyit ettiniz mi? parçanın boyalı olmasını konusunda bayinin konuya yaklaşımı nasıl?

merhabalar, öncelikle kendiniz tanışma bölümünde tanıtırsanız seviniriz....

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mrbody
                  şu an bu firmayla mahkemelik olduk aracı sıfır aldık arka kapı boyalı çıktı düşmanıma bile önermem ilgi alaka sıfır düşünün ki aracın boya kayıtlarını bulamıyolarmış yahu bu aracın boyandığı tarih ,saat,saniye belli fakat kasko veya trafik sigortası bitince anında arıyolarlar eski vectram vardı aracı ben onlardan daha iyi biliyordum abi sen extraları sök gerisini biz yaparız diyorlardı eğer tecrübe buysa ben bişey bilmiyorum bu kadar ukala bi şirket görmedim
                  geçmiş olsun...nedendir bilinmez ama ben Opelde çok duyuyorum boyalı aracı 0 olarak satma olayını... Bi keresinde canlı şahit olmuştum..
                  F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozas
                    Merhaba,

evet teyit edildi hatta bilirkişi ön incelemesinde görüldü şimdi teknik incelemeye alınacak bayi yaklaşımı yazdığım gibi işte hatta şöyle ukalaca bi cevapda aldım size fabrikasyon boyalıdır diye kağıt verelim bişey olmaz merak etmeyin bu laf yetti zaten birde şöyle bişey var aracın her tarafı 150-170 micron sadece bir kapı 250-310 micron ve 8 cm çapında yuvarlak bi renk farkı var uzmanlar fabrikasyon hata olarak değerlendirdiler burda bayinin tek suçu ilgilenmemesi ve yağ gibi üste çıkmak istemeleri opel turkiye den aldığım cevap da şu yargıya intikal ettiğinden aracınızla ilgili bilgi veremeyiz oldu bu kadar vurdumduymazlığa pes doğrusu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                      Orjinal yazı sahibi: mrbody
                      geçmiş olsun...nedendir bilinmez ama ben Opelde çok duyuyorum boyalı aracı 0 olarak satma olayını... Bi keresinde canlı şahit olmuştum..
                      aynen öyle gökhan kardeşim bu aralar çok malesef hatta aynı davadan bir tane daha var tüketici derneğinde onda da 2 kapı aynaların altında

Yorum

Bu Adamlar yüzünden insignia almaktan vazgeçeceğim neredeyse.Bir arkadaşım aracılığı ile tanıştık istediğim aracı göya onlar teslim edeceklerdi.Daha uygun fiyata başka bayide olmasına rağmen ,onlar erken getirecek diye okey verdik.Ödememizi yaptık.Artık sinirden mideme ağrılar çöktü.8 aralıktan bugüne araç için konuşuyoruz.10 gün önce araç gelecekti ,her seferinde ben arıyorum.Her seferinde 2-3 gün öteleniyor.İş ile ilgili bütün planlarım alt üst oldu.Bugün artık dayanamadım iptal edin dedim.Pişkin pişkin nakliye zararlarımızı siz karşılarsınız diyorlar.Ticarette sorun olmaz diye birşey yok.Nasıl çözdüğünüz önemli.Ben ciddi sıkıntılar yaşıyorum.Sonu muhtemelen mahkemeye varacak.Erdemirler opel mi artık asla.
                        2014 BMW 5.20I M +comfort+premium            
                        2011 otomatik opel astra  1.4 cosmo sunroof
                        2013 Chevrolet Captiva LTZ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: always33
                          Bu Adamlar yüzünden insignia almaktan vazgeçeceğim neredeyse.Bir arkadaşım aracılığı ile tanıştık istediğim aracı göya onlar teslim edeceklerdi.Daha uygun fiyata başka bayide olmasına rağmen ,onlar erken getirecek diye okey verdik.Ödememizi yaptık.Artık sinirden mideme ağrılar çöktü.8 aralıktan bugüne araç için konuşuyoruz.10 gün önce araç gelecekti ,her seferinde ben arıyorum.Her seferinde 2-3 gün öteleniyor.İş ile ilgili bütün planlarım alt üst oldu.Bugün artık dayanamadım iptal edin dedim.Pişkin pişkin nakliye zararlarımızı siz karşılarsınız diyorlar.Ticarette sorun olmaz diye birşey yok.Nasıl çözdüğünüz önemli.Ben ciddi sıkıntılar yaşıyorum.Sonu muhtemelen mahkemeye varacak.Erdemirler opel mi artık asla.
                          Abi hayırdır geçmiş olsun.
                          Bende erdemirden aldım canını sıkma lütfen herşeyde vardır bir hayır.
                          2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

Orjinal yazı sahibi: smg05
                            Orjinal yazı sahibi: always33
                            Abi hayırdır geçmiş olsun.
                            Bende erdemirden aldım canını sıkma lütfen herşeyde vardır bir hayır.
                            Ya Muharrem ne desem bilemiyorum yılan hikayesine döndü.Bakalım artık hayırlısı olsun.
                            2014 BMW 5.20I M +comfort+premium            
                            2011 otomatik opel astra  1.4 cosmo sunroof
                            2013 Chevrolet Captiva LTZ

Yorum

İşleniyor...
                            X