Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul - Odak Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: İstanbul - Odak Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Merhabalar Cihan Bey, geldiğinizde mutlaka görüşelim. Keşke daha önceden tanışsaydık, egzostaki lekeyi ben hallederdim. Nasılsa bizdesiniz ne zaman isterseniz gelin çıkaralım lekeyi. Saygılar,

Yorum

Sağolun, telinizi kaydettim buarada cevizlibağdamısınız siz?

2011 Astra J Sport 1.3 Eco - Siyah - Navi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Odak Burak
        Hasan Bey, rica ederim. Umarım gerçekten memnun kalmışsınızdır, keşke vakit olsaydı biraz sohbet edebilseydik.

Seyyah Bey, gerçekten bir türlü tanışamadık, en sonunda ben atlayıp geleceğim.
        Her zaman beklerim Burak Bey
        Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

bugun yine servisteydim arkadaşlar, burak bey lede bolca sohbet etme imkanım oldu, kendisi gerçekten bi opel tutkunu, insignia ve astra için çok güzel projeleri var, çaylar eşliğindeki sohbette gerçekten çok keyifliydi, göstermiş olduğu yoğun ilgiden, yardımlarından dolayı kendisine ve çalışanlarına çok teşekkür ederim...... odak artık ailemiz gibi oldu.....

Yorum

Hasan Bey, O hoş sohbet sizin güler yüzünüz ve sabrınız sayesinde oluştu. Ben geldiğiniz ve bize güvendiğiniz için teşekkür ederim. Zaten bize yakınsınız, her zaman görüşeceğiz diye düşünüyorum.

Yorum

kıskanıyorum) hemen bugun gelmem lazım))))
              F30 Sport+

Yorum

Merhaba
                Bugun Opel Odakta 30 000 Bakımımı yaptırdım. Servis müdürü Tarık bey sağaolsun. Yakınen ilgilendi.
                Herşey çok iyi geçti. Teşekkür ederim . Burak bey size de ayrıca teşekkür ederim.
                Tarık'ın yaratıcılık yönü iyi miş....
                Led ışıklandırma ve çift egsoz'a dönüşüme kdar süpper fikrileri var. Soylemesi benden
                130 luk dizel Insignialar için iyi bir modifiye olanağı.
                Tabi çok geçmeden Opel Odak servis alanı ufak çaplı bir InsigniaTeam buluşmasına dönüştü.
                Eski ve atılgan uyelerimizden Gökhan55 ve yeni uyelerden Giray sport tourer ile buluşmuş olduk
                Hem servis sorumlusu Tarık beyle hem de arkadaşlarla güzel ve son derece faydalı bir gün geçirdim.
                Opel Odak ve Burak beye teşekkürler.
                Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Sevgili Nurettin'in yukarıda belirttiği gibi Odak'tan Burak Bey ve Tarık Bey'e yakın ilgililerinden dolayı çok teşekkür ederim. Kafam rahat bir şekilde servis için kesinlikle geleceğim tek adres. Kısacası Nurettinle Odakta güzel ve bol Insignia konulu güzel bir cumartesi geçirdim.
                  2011 Insignia Sports Tourer 2.0 CDTI 160 BG Active Select Cosmo Paket

Yorum

Nurettin Bey ve Giray Bey, ben teşekkür ederim. Sizleri burada görmekten onur duyduk. Ben yanınızda bulunamadım bu seferlik.. Her zaman bekleriz, ayağınıza sağlık. Tarık, gerçektende firmasını ve markasını çok seven, pratik zekalı bir arkadaş. Bir gün mutlaka onuda getireceğim, club buluşmasına..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: giray
                      servis için kesinlikle geleceğim tek adres.
                      + 1907 kesinlikle.
                      Insignia 1.6 180 hp Cosmo Beyaz DVD 800 idi 

Yorum

Bugün aracımı 1 yıllık bakımı için ODAK Cevizlibağ servisine bıraktım.Öncelikle Burak beye, servis md.Hanifi beye ve daha sonra servis danışmanı Erkut beye göstemiş oldukları yakın ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyorum.İlk defa bukadar memnun kaldım ve ayrıca kendimi özel hissettim.

Mevcut bulunan kampanyadan dolayıda aracıma ilk defa Boya koruma, Motor temizliği vs. yaptırdım.Araçta kendine gelmiş oldu.

2011 Astra J Sport 1.3 Eco - Siyah - Navi

Yorum

Cıhan Bey, bızı tercıh ettıgınız ıcın bız tesekkur ederız. Her zaman beklerız. Saygılar,

Yorum

Gerçekten burda gecen muhabbeti ve memnuniyeti görünce çok kıskandım ve mutlu oldum. Ne yazıkki ben gitmiş oldugum servisten memnun değilim ama işyerime yakın olduğu için mecbur kalıyorum. Ama inşallah bende 30.000 km bakımı için kapınızı çalacağım.Basarılarınızın devamını dilerim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xxstormxx
                              Gerçekten burda gecen muhabbeti ve memnuniyeti görünce çok kıskandım ve mutlu oldum. Ne yazıkki ben gitmiş oldugum servisten memnun değilim ama işyerime yakın olduğu için mecbur kalıyorum. Ama inşallah bende 30.000 km bakımı için kapınızı çalacağım.Basarılarınızın devamını dilerim...
                              Şiddetle tavsiye ederim Murat Kardeşim
                              Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Iyı dıleklerınız ıcın cok sagolun, sızı burada gormekten mutluluk duyarız. Sıze uzaksak eger aracınızı gelıp bızde alabılırız.Bu da aklınızda bulunsun. Saygılar,

Yorum

İşleniyor...
                                X