Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kocaeli - Ekcan Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Kocaeli - Ekcan Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Ekcan Otomotiv Tic. ve San. Ltd. Şti.
    Kocaeli, Ovacık Mah. E-5 Karayolu üzeri Yahya Kaptan Işıkları karşısı Kullar
    Tel.: 262-3117020
    Fax.: 262-3117029
    Email: ekcan.izmit.merkez@net.opel.com
    InsigniaTEAM

Ynt: Kocaeli - Ekcan Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Opel-Ekcan bir tanedir Ben yedi yıldır tanırım, bu süre zarfında kendilerinden dört tane araba aldım. Satış müdürü Mustafa Karan biraz boşboğaz olsa da özünde iyi niyetli güzel insandır.Servis eski müdürü (şimdi terfi etti) Tamer Bey şu insigniayı başıma saran haindir ihihi Yeni servis müdürü Nagehan abla dünya tatlısı, müşteri temsilcisi Özlem Hanım dert babası, Cemil usta ise problem tanımayan bir ustabaşıdır. Kasko-Sigortada Seyhan çok gayretli ve hatırnazdır. İsimlerini sayamadığım bütün Opel Ekcan çalışanlarına kucak dolusu sevgiler,saygılar olsun

Yorum

bende gebzeli olarak ekcan servisini yıllarca kullandım bu zamana kadar hiçbi sorun dert çıkarmadılar gayette memnun kaldım bi artı da benden

Yorum

Ekcan Gebze'de yeni bir teşhir-satış ve servis şubesi açtı.Stop lambalarına su girdiği için servise gittim,Marmara Bölge Md (benim şansıma) ziyarete gelmiş,hemen talimat verdi ve iki stop lambası anında (garanti kapsamında) değiştirildi.Her biri 268 tl. ASF otomotiv geldi.Renault'un Gebze ve havalisi bayiidirler.Her yıl minumum beş araba aldığımız bu bayiden,garanti kapsamında bir tek cıvata,somun değiştirildiğine hiç şahit olmadım.Aynı arızadan beş defa gittik,düzelttik dediler,arıza devam etti.Ne zaman ki garanti bitti,o zaman 'bu parçanın değişmesi lazım' dediler,ilginç değil mi?

Yorum

opel ekcan servis çok kötü ben üç hafta önce sıfır bir araba aldım sizden kontakta problem çıktı ama sizler bunu gideremiyorsunuz şansımdan olsa gerek bundan önceki arabamdada aynı sorun vardı ve çözemediniz onuda sıfır almıştım ve üç sene kullandım bu üç sene içerisinde çözemediniz hep oyaladılar beni yani servis çok ama çok KÖTÜÜ.....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tuncayALKAN
            opel ekcan servis çok kötü ben üç hafta önce sıfır bir araba aldım sizden kontakta problem çıktı ama sizler bunu gideremiyorsunuz şansımdan olsa gerek bundan önceki arabamdada aynı sorun vardı ve çözemediniz onuda sıfır almıştım ve üç sene kullandım bu üç sene içerisinde çözemediniz hep oyaladılar beni yani servis çok ama çok KÖTÜÜ.....
            öncelikle kendinizi tanıtmalısınız;
            http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0
            InsigniaTEAM

Yorum

ben kocaeli izmitten tuncay Alkan 41 as 682 plakalı aracımın sorununun çözümünü bekliyorum ne kadar bekletecekler bakalım görelim ve sizlerle paylaşacam....

Yorum

geçmiş olsun.. bir başka servis denemenizi tavsye ederim...
                F30 Sport+

Yorum

öğrencılık zamanında her gıttıgımde showroomdakı butun arabalarda satıldı yazan yer) ayrıca 4 5 ay once ordakı satıs görevlısı ınsıgnıaya makyajla bırlıkte 1.6 dızel motor gelecegını soylemıstı acelenız yoksa bekleyın demıstı ne kadar dogru bılemıyorum tabıı))

Yorum

ekcan servis hala sorunuma çözüm bulamıyor üzerinden parçayı söktükleri halde parçayı bulamıyormuş servise bakın..... ve oyalama devam ediyor yarın sizi arayıp haber vericez diyolar ama ne arayan var ne soran bu kadar pişkin bir servis yönetimi var gidiyosun yanlarına bi dünya yalan dolan yarın haberdar edicez diyolar gene bekliyosun yine arayan soran yok.....tebrikler

Yorum

evet arkadaslar nihayet sorun giderildi ve problemi gecde olsa cozduler ama arabamin bakimlarini oradami yaptiracagim supheli....tesekkurler ekcan servis

Yorum

Merhaba arkadaşlar.2004 Merivamda oluşan bir arıza nedeniyle Ekcandan yarın randevu aldım.Kış bakımıda yaptırıcam.Arızam hakkında bilgi veririm.Hayırlısı bakalım.

Yorum

ekcanın aslında çok büyük avantajı var kocaelinde tek opel bayisi ne olursa olsun ekcansız yapılamıyor özel servisler hariç onlarda ne derece iyi tartışılır
                          2015 leon fr

Yorum

Bir aydır bagaj kapağı zor açılıyordu;bir hafta önce açılmaz oldu. Ekcan/Gebze servis 'bagaj açma butonu' arızalı,değişecek dediler. Aklıma hemen turkuaz_72 kardeş geldi.Yahu değiştirmeyin,bizim arkadaş tamir edilebileceğini söylüyor filan diye itiraz ettiysem de olmadı.Dün parça gelmiş,çağırdılar.Yarım saatte buton değişti,iş bitti. Ben fatura hazırlansın,ödeme yapıp gideyim diyorum. Çünkü;arabamın garantisi biteli beş aydan fazla oldu.Bu arada ne kadar fatura çıkacak diye de merak ediyorum doğrusu.Şimdi sürpriz
                            -Ağabey hiçbir borcunuz yok, parçayı garantiden değiştirdik
                            İyi sürpriz değil mi arkadaşlar
                            Sağolasın OPEL EKCAN ihihi

Yorum

banada 45 bin bakımında süpriz yaptılar ilk dafa kocaelinde bir şeyi ucuza kapattım
                              2015 leon fr

Yorum

İşleniyor...
                              X