Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Konya - Özkaymak Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Konya - Özkaymak Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Alanya Özkaymak Turizm İşletmeciliği A.Ş.
    Konya, İstanbul Yolu Üzeri 1. Organize Sanayi Bölgesi Selçuklu
    Tel.: 332-2482475
    Fax.: 332-2512454
    Email: opel@ozkaymak.com.tr
    InsigniaTEAM

Ynt: Konya - Özkaymak Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Kişiler gayet kaliteli fakat tecrübe eksik.

Yorum

15 gün önce filan bir tane bayi hakkında değerlendirme broşürü gelmişti bayiye kaç veriyorsunu fılan babında birde puan düşük çıkarsa nıye oldugunu belırtmem acısından bos bır alan. Tabıkı benım puan dusuk cıkınca doldurdum o alanı. Arabanın mumunu temızleyemedıklerını , temızlerken aracın her yerını cızdıklerını, ruhsat kabı anahtarlık bıle vermeye tenezzul etmedıklerını yazıp ptt den ucretsız gondermıstım sanırım ıngıltereyeydı. Bugun bayıden dönüş yaptılar tanıdıgım orda calısan satıs elemanı arkadasım. Musaıt bır zamanda ugrayıp magdurıyetın gıderılmesı ıcın davet ettıler. Ben şahsen oradan bırsey cıkmaz dıyerek burada yazılan bazı yorumlara ıstınaden oylesıne gondermıstım fakat şikayetın degerlendırılıp bana ulasılması hosuma gıttı. Bu konuda opeli tebrik ediyorum.
      2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Aynı mektuptan bizede gelmişti.Babam dolduralım dedi fakat unuttuk Akşam hatırlayayımda İnternet üzerinden gönderelim.

Yorum

Servise gittim. Servis müdürüyle konuştuk durumu anlattım filan. İsterseniz pasta cilayla hallederiz durumu dediler. Bende ne güvenirdim sizin pasta cilanıza ya Karter korumayıda şikayet etmiştim isterseniz uygun ücretle takalım dedi.Sinirimi bozdu. Ben bu işi sevmiyorum işte. Bir şikayet oldumu hemen uygun ücretle takalım vs olaylarını. E madem takabılıyordum nıye takmadın ben taktırırken. Sanırım bu konudada bir şikayette bulunacagım. Tek faydalı yanı gögüsten gelen cıtırtı seslerını halledebıldıklerını ogrenmem oldu sırf bu yuzden Istanbula gıtmeyı dusunuyordum.
          2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

İşleniyor...
          X