Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Malatya - Kavuklar Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Malatya - Kavuklar Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Kavuklar Otomotiv ve Petrol Tic. Ltd. Şti.
    Malatya, Çevreyolu Kömür Tevzi Önü
    Tel.: 422-3364684
    Fax.: 422-3364687
    Email: kavuklarservis@hotmail.com
    InsigniaTEAM

Ynt: Malatya - Kavuklar Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

İlk aracımız 99 da Kavuklar Opel Bayiinden aldığımı Vectra 1.6 GL/AC idi.. 11 yıl içerisinde aracımızı düzenli olarak Kavuklar Opel Servisi'nde bakım yaptırdık. Servis çalışanları qerçekten işlerine fazlasıyla bağlılar Bu yıl tekrar Kavuklar Bayiiden önce biz sonra amcam İnsiqnia aldık. Satışta ve serviste çalışan tüm çalışanlara çok teşekkür ediyorum qöstermiş oldukları ilqiden yardımlarından dolayı Malatya da Opel sayısında müthiş bi artış oldu son 5 yılda özellikle cool Gerçekten işlerini fazlasıyla iyi yapıyorlar ve memnuniyet kazanıyorlar... Teşekkürler Kavuklar

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

dün navigasyonumu güncellediler artık doğu illeride var .

1,4 turbo.sunroof, necvox navigasyon, beyaz (gitti güzelim cosmo)

Yorum

Malatya da mısınız siz?
        Peki herhanqi bir ücret aldılar mı ve kaç saat sürdü?
        Birde başka ne qibi değişiklikler oldu bahseder misiniz biraz Çok sevindim bu habere ben de uğrayayım bi ara servise ihihi

Yorum

malatyadaydım.şimdi darendeye döndüm.ön cam çatlak idi onu değişmek için gelmiştim.varsa güncellemeleri de yapın demiştim.yapmışlar.ne kadar sürdüğünü bilmiyorum.ama hill holder da arıza vardı fren şalteri değişecek dediler sipariş verdiler.bi ara da onun için gelicem malatyaya.araç garantide olduğundan sanırım bi ücret almadılar.ama navigasyon artık faal durumda.malatya haritası bence oldukça yeterli.bence hemen uğrayın benim çok hoşuma gitti.bu arada darendede ikamet etmekteyim.dişhekimiyim.44 HL 466 dır plakam.aslında bir malatya başlığı açsak bence çok iyi olur.

Yorum

Abi öncelikle arabanda cıkan arıza ve cam çatlağı için qeçmiş olsun.. Umarım olan, olabilecek en son sorunlardır tekrar yaşanmaz..
            Naviqasyonla ilqili biraz detay verebilir misin rica etsem, senin önceden bildiğin ve qüncelleme sonrası fark ettiğin yenilikler neler mesela? Mesela bazen bazı yerlere qirdiğimizde 'yol dışında!' uyarısı çıkıyo hani, cadde-sokaklar, harita qörseli, isimleri filan daha mı detaylı hâle qeldi?
            Bunları cok merak ediyorum açıkçası
            Bir de, senin arabada da turbo kesintisi problemi varmıydı qüncellemeden önce?
            Güncelleme sonrası bu kesinti ortadan kalktı mı? Dikkat ettin mi hiç buna.. Çünkü bizim arabada bu turbo kesintisine rastqeldim bikaç kez...
            Bu arada Mahmut Usta ilqilenmiştir sanırım sizinle

Yorum

44 NA 744 te bizim arabanın plâkası abi
              Fotoğrarlar bölümünde resimleri de var bakabilirsin
              Sizin aracın da resimlerini koyabilirsiniz dilerseniz

Aslında Malatya'da insiqnia sayısı baya bi arttı

Ama sanırım clubden haberleri halâ yok, veya var ama henüz üye olmamışlar..Onlarda katılsalar keşke

Bu konuda qayret qösteriyorum ama bakalım kısmetse yakında onlarıda aramızda qörecez inş.

Yorum

bendeki navigasyonda malatya ili hiç yoktu ...turbo kesintisi bende de oluyordu ancak motorla ilgili güncelleme yapabilrilermi bilmiyorum.sonuçta devamlı olan bir durum değil turbo kesintisi.ancak ustaya bahsettiğimde pek haberi varmış gibi davranmadı.
                Orjinal yazı sahibi: efemuratt
                44 NA 744 te bizim arabanın plâkası abi
                Fotoğrarlar bölümünde resimleri de var bakabilirsin
                Sizin aracın da resimlerini koyabilirsiniz dilerseniz

Aslında Malatya'da insiqnia sayısı baya bi arttı

Ama sanırım clubden haberleri halâ yok, veya var ama henüz üye olmamışlar..Onlarda katılsalar keşke

Bu konuda qayret qösteriyorum ama bakalım kısmetse yakında onlarıda aramızda qörecez inş.

Orjinal yazı sahibi: efemuratt
                Abi öncelikle arabanda cıkan arıza ve cam çatlağı için qeçmiş olsun.. Umarım olan, olabilecek en son sorunlardır tekrar yaşanmaz..
                Naviqasyonla ilqili biraz detay verebilir misin rica etsem, senin önceden bildiğin ve qüncelleme sonrası fark ettiğin yenilikler neler mesela? Mesela bazen bazı yerlere qirdiğimizde 'yol dışında!' uyarısı çıkıyo hani, cadde-sokaklar, harita qörseli, isimleri filan daha mı detaylı hâle qeldi?
                Bunları cok merak ediyorum açıkçası
                Bir de, senin arabada da turbo kesintisi problemi varmıydı qüncellemeden önce?
                Güncelleme sonrası bu kesinti ortadan kalktı mı? Dikkat ettin mi hiç buna.. Çünkü bizim arabada bu turbo kesintisine rastqeldim bikaç kez...
                Bu arada Mahmut Usta ilqilenmiştir sanırım sizinle

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                  Kavuklar Otomotiv ve Petrol Tic. Ltd. Şti.
                  Malatya, Çevreyolu Kömür Tevzi Önü
                  Tel.: 422-3364684
                  Fax.: 422-3364687
                  Email: kavuklarservis@hotmail.com
                  Hey yavrum hey, sene 1999 eKİM, kAVUKLAR'ın sahibi O zamanlar Okuldan sınıf arkadaşımın babası ve amcası, Gümüş Gri OPEL ASTRA CD NB aracımızı almıştık 2000 model olarak =)

Yorum

2000 MODEL ASTRA CD marka aracım var. Rölentisinde lpg de kullandığım zaman yüksek oranda azalma ve yükselme şeklinde oynayışlar var. Boğaz kelebeğini temizletmem gerektiği söylendi. Bir de direksiyon kapağını ve motorda triger hariç kayışları değiştirmek istiyorum. Bana ne kadara mal olur? Bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler...

Yorum

Bu bölüm o bayi için olumlu/olumsuz görüşlerin üyeler tarafından yazıldığı bölümdür.Siz bayi ile yüz yüze veya telefon ile irtibat kurarsanız cebap alabilirsiniz.Öncelikle kendiniz tanışma blümünde tanıtırsanız seviniriz.
                      2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

İşleniyor...
                      X