Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Anadolu yakası servis

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Anadolu yakası servis

Aracım 6 yaşında ve 35bin kmde.
    Gerçek anlamda Insignia'dan anlayan , bujilerine ,bobinlerine, fren sistemine, hortumlarına kayışlarına adam gibi bakacak , kmsi yüksek olmadığı halde bu yaşta arabada problem çıkartabilecek parçalar için bilgi verebilecek yeterlilikte bir servis veya usta arıyorum.
    Yardımcı olabilecek kimse var mı?
    1.6 T - COSMO - DVD 800

Ynt: Anadolu yakası servis

Yetkili servisleri şahsen tavsiye ederim. Onun dışında bostancı sanayide Adem usta var şimşek oto
    Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kartalbey
      Gerçek anlamda Insignia'dan anlayan , bujilerine ,bobinlerine, fren sistemine, hortumlarına kayışlarına adam gibi bakacak , kmsi yüksek olmadığı halde bu yaşta arabada problem çıkartabilecek parçalar için bilgi verebilecek yeterlilikte bir servis veya usta arıyorum.
      Usta arıyorsanız,karbüratörlü araç döneminde kaldı. Yeni dönem formen dönemi.
      https://www.youtube.com/watch?v=Jem11GNnbzg

''Fidan dikmek için en iyi zaman yirmi yıl önceydi.Sonraki en iyi zaman ise şimdi'' İhtiyar Balıkçı

Yorum

Dostum, ben son 6-7 senedir gittiğim yetkili servisler arasında tek sorun yaşamadığım yer OPEL ERPAŞ idi. Tabiki şimdi el değiştirdi ama eğer ustalar aynı ise kesinlikle tavsiye ederim. Avrupa yakasında Opel AT.... ve Opel ÇET... uzak durmanı tevsiye ederim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kartalbey
          Ben size diyiverem.

Firen hidroliği, frendiskleri, balatalar, filtreler, bujiler, bobinler, maf map sensör temizliği ( gerekirse değişimi ), lambda sensörü muhakka değişimi, ( bank1 )
          Turbo yağ geri dönüş hordumu, termostat üst hortumu ve termostat, devirdaim, triger........
          CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
          SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Yeni başlık açmadan konuyu güncellemek istedim. Acıbadem de oturuyorum bana en yakın yetkili servis Opel GTC Global. Burayı tavsiye eder misiniz yoksa Maltepe Değer veya Opel Gerçek e gitmek daha mı iyidir

Yorum

İşleniyor...
            X