Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Servis ücretleri hakkında..

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Servis ücretleri hakkında..

Merhaba kolay gelsin,hayırlı ramazanlar herkese.

2016 1.6 dizel insignia aracımın 15000km bakımı için evime yakın olduğundan dolayı Maltepe Opel Değer otoya gittim.
    Servis ücreti olarak standart bakım ücreti olarak 940 TL fiyat verdiler.Açıkcası fiyat çok fahiş geldi bana.
    İlk bakımım olduğu için iyimidir,kötümüdür diye bilgi almak istedim buradan.
    Ayrıca araç 12000 km de,uzun yola çıkacağımdan 15000 niyetine götürüyorum,ekstra yönlendirmesi olanları dinleyebilirim.

Aydınlatan olursa sevinirim.
    Teşekkürler
    2016 İnsignia + 1.6 CdtI + MT + OPC Line Sport + Flexi

Asfalt ağlatan mavisi.

Ynt: Servis ücretleri hakkında..

Dizel de buji de yok hani. Yakıt filtresi de henüz değişmez. V kayışı vs vs de erken.

Taş çatlasa 250-300 TL lik malzeme kullanırlar. Fiyat bana da pahalı geldi.
    CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
    SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

çok pahalı
      OPEL İNSİGNİA 2.0 TURBO 220HP 4X4 COSMO+AFL FAR+FLEX RIDE+20İNÇ OPC JANT+SANROOF+REACARO KOLTUK(ISITMA-SOĞUTMA)+NAVİMEX ANDROİD MULTİMEDYA + ÖN ARKA KAMERA GÜVENLİK SİSTEMİ (ANDROİD)

Yorum

Açıkçaı ben o fiyata, ağır bakım yaptırıyorum V kayışı ve gergileri de dahil. Bujide ekli.
        Tabi özel serviste.
        CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -

Yorum

Az evvel aracı aldığım İskenderun Anıl opel otodan 750 TL gelişigüzel fiyat aldım aynı bakıma. Oraya gittiğimde daha da düşer muhtemelen.
          Sanırım uzun yola bakımsız çıkıp orada yaptıracağım.

Asfalt ağlatan mavisi.

Yorum

Birsey olmaz. Çıkın yola.

Yorum

Yeni Dizellerde özellikle filtreler pahalı diye biliyorum birde 5.5 lt yağ kullanılıyor yeni araçlarda polen filtresi karbon olmuş

750 tl veren bayi filtrelerden birini değiştirmiyordur dikkat edin

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

son dönemde bakım fiyatları çok arttı, hangi arabayı sorsam 800-900den kapı açıyorlar
                InsigniaTEAM

Yorum

cla için 1.500 gibi bir fiyat beyan etti servis, resmen saçmalık, aynı motorlu megane herhalde 500 lira falandır
                  ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Bakım:1.000TL
                    Kasko:1290TL(İndirimli)
                    Sigorta:1470TL
                    lastik v.s.
                    başka araba parası veriyoruz...
                    srk
                    plish
                    tmr
                    OPEL İNSİGNİA 2.0 TURBO 220HP 4X4 COSMO+AFL FAR+FLEX RIDE+20İNÇ OPC JANT+SANROOF+REACARO KOLTUK(ISITMA-SOĞUTMA)+NAVİMEX ANDROİD MULTİMEDYA + ÖN ARKA KAMERA GÜVENLİK SİSTEMİ (ANDROİD)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                      Yeni Dizellerde özellikle filtreler pahalı diye biliyorum birde 5.5 lt yağ kullanılıyor yeni araçlarda polen filtresi karbon olmuş

750 tl veren bayi filtrelerden birini değiştirmiyordur dikkat edin
                      Tanıdık yer üstad, hoş başımıza ne geliyorsa tanıdıktan geliyor ama,dikkat ederim eyvallah.

Orjinal yazı sahibi: BLADE
                      Bakım:1.000TL
                      Kasko:1290TL(İndirimli)
                      Sigorta:1470TL
                      lastik v.s.
                      başka araba parası veriyoruz...
                      srk
                      plish
                      tmr
                      Aynen öyle. Piyasa berbat,iki gram gaza basma keyfimiz var ..

Asfalt ağlatan mavisi.

Yorum

Birde parayı verip,servis alamamak veya yalan yanlış servis almak var.Tecrübelere her zaman güvenin ve Büyükçekmece Opel Ç.... Uzak durun.Demedi demeyin.

Yorum

Yağı kendiniz alın.. serviste koyun birde öyle fiyat alın..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Yolculuk ne zaman iskenderuna

Opel Insignia COSMO 34FG350 2.0 CDTI 160hp AS

Yorum

Geçtiğimiz hafta aracımın ilk periyodik bakımı için Opel Odak a gittim 1500 km prensibim gereği erken girdim servise... Sağolsun araçla Tarık bey ilgilendi. Fatura şuan yanımda değil ama 15.000 bakımı için yuvarlak ödediğim rakamları yazacağım. Yorum sizin. Fiyattan ileri seviyede memnun değilim.

Pertodik bakım 800 TL
                              Klima Bakımı ve Motor Temizliği Paket 14: 140 TL ( içeriye aşırı rahatsız edici yumurta akı kokusu salınıyordu sağolsun tarık bey hemen kokuyu anlayıp sebebi söyledi) bende paket rica ettim.
                              Ön balatalar: 360 TL (4-5000 km daha gider birdaha uğrarmısın değiştirelimmi dediler. Değişin dedim.

Toplam yuvarlak 1200 TL ödedim. İçim yandı mı ? Çok yandı ama aracımla olan aşkımdan ötürü servis bakımı mı aksatmak istemem. Müşteri memnuniyeti için arandığımda fiyatları yüksek bulduğumu söyledim ve servisin müşteriye bir promosyonu hediyesi dahi olmadığını ne biliyim deri döşeme bakım seti gözlük kabı olabilir bu tarz hediyelerin olmadığını en azından cam silecek lastiklerini değiştirmelerini beklerdim dedim. yani Mobil yağ koyamıyorum arabama. Tarık bey garanti bitsin o zaman koyalım dedi. Benim aracın garantisinin bitmesinede 3 sene var... Bir sonraki bakımda mobil koyduracağım. Bu arada bakımdan sonra aracım daha sessiz ve daha atik oldu bilginize...
                              1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                              Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

İşleniyor...
                              X