Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Büyükçekmece Çetaş Yedek Parça Sorumlusu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Büyükçekmece Çetaş Yedek Parça Sorumlusu

Büyükçekmece Çetaş servisinde ,aracımda bir parça değimi için anlaştık.Aracı almaya gittiğimde ve tabi öncesinde telefonla bilgi verildi,araç hazır diye.Gittim,herşey tamam.Ama biraz kurcaladığımda,istediğim parçanın değil,yedek parça sorumlusu Yunus denen şahsın sahtekarlığı sonucu daha ucuz bir ürünün takıldığını anladım.Şayet biraz kurcalamasam,ayak üstü kazıklıcak adam beni.Hayrete düştüm,bide yüzsüz ve pişkin şekilde gülüyor,tabi başına gelceklerden habersiz.Heryere şikayet edeceğim.Tam bir rezillik.Kimbilir bu kişi daha kaç kişiyi böyle zor duruma düşürdü.Zerre kadar güvenim kalmadı.Serviste bunu yaparsa gerisi ne yapsın.

Ynt: Büyükçekmece Çetaş Yedek Parça Sorumlusu

Tam olarak parça ne dir ?
    CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
    SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

farklı marka taktıklarını kabul ediyorlar mı?

Yorum

Evet tabiki,çünkü olayın farkına vardığımda onlara söylemeden önce,herşeyin( seri no,ürün model...vs..) ismini çektim.Sonra dedim bu benim istediğim değil,bu bana önerilen ucuz olandı ben farkını vererek daha kaliteli olanı istedim,sipariş alındı.Ama benim farkına varmayacağımı sanan uyanık yedek parçacı ucuz olanı taktırmış.Hatta takan ustayı buldum ve konuştum neden bunu taktın diye,cevap gene aynı sorumsuz kişi Yunus isimli yedek parça görevlisiydi.Şimdi söyleyin,biz bu insanlara güvenip aracı servise götürüyoruz,belkide hiçbirşey yapmadan,orjinal ürün kullanmadan bir ton para veriyoruz.Ne kadar güvenilirki?Şayet bu işlerden anlamasamki anlamayan birçok kişi olabilir,adam resmen kazıklıyor.Verilen sipariş,aradaki para farkı nereye gidecekti acaba...Tabiki çok sinirlendim ama Yunus denen sorumsuz kişi o kadar yüzsüzki kaçıyor şimdi benden.Ama dedim ya,bunu heryere bildiricem.Dikkatli olun arkadaşlar,hepimiz diyoruz servis pahalı ama orjinal olsun diye,işte buyurun Büyükçekmece Çetaş,bir kişinin yaptığı ne kadar büyük ayıp,sorumsuzluk.Parasını ver,iyisi oldun sağlam olsun orjinal olsun diye,böyle kazıklan.

Yorum

İşleniyor...
        X