Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sivas - Uğur Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Sivas - Uğur Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Uğuroto Motorlu Araçlar Ticaret Ltd.Şti.
    Sivas, Erzurum Karayolu 7.Km. Organize San. Bölgesi
    Tel.: 346-2181260
    Fax.: 346-2181255
    Email: ugur@uguropel.com
    InsigniaTEAM

Ynt: Sivas - Uğur Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis

Öncelikle hayırlı olsun. Yasin Bey'e çok selamlarımı söyleyin. Afyondan Dr Cem derseniz iyi bilir. Ben de aracımı onlardan almıştım. Bence servis fena değil.
    Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

benim arac çarşamba günü geldi uğur oto dan aldım 1.6 180byg.turbo cosmo siyah uğur oto ya ilgilerinden ötürü tşkler cem bey selamınız iletilmiştir yasin beyinde size selamı var

Yorum

İlginizden ötürü çok teşekkür ederim. Tekrar hayırlı olsun.
        Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

dün aracımın 15000 bakımını sivas uğur otoda yaptırdım. memleketimde böyle bir servis olduğu için gururlandım. aracımı bende teslim alırken km"si yakıt miktarı yanımda tutanağa yazıldı sonra koltuk ve direksiyon paketlendi araç servise girdi ben yapılan işlemleri bekleme salonundan izlerken çayımda geldi. işlemler tam söyledikleri gibi 1,5 saatte bitti. sıra ödemeye geldiğinde forumdan duymuş olduğum kampanyadan faydalanarak orjinal kauçuk paspasımıda aldım (80 tl) paspas dahil 419 tl ödeme yaptım (normalde 500 tl + paspas) aracıma bindiğimde yan koltuğun ayak ucunda içinde kutu olsan bir poşet farkettim. araçta değişen parçaları koymuşlar buda hoşuma gitti doğrusu. ilgi alaka ve güleryüz cabası.
          bu sonuçta basit bir peryodik bakım, aracımda ciddi bir sıkıntı olursa ne derece çözülür bilemem ama en azından ellerinden geleni yapacaklarına inanıyorum. buda benim için yeterli.

burda sistemli, prensipli ve güleryüzlü bir çalışma ortamı sağlayan işletmenin sahibi uğur beye, ilgi alakası ve yaptığı indirimden dolayı ufuk beye huzurlarınızda teşekkür ediyorum. clapclap
             2012 1,3 ASTRA J BEYAZ

Yorum

İşleniyor...
          X