Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Basima gelen ilginc bir olay

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Basima gelen ilginc bir olay

Check up a gelince boya olcum cihaziyla boyaya bakiyorlar bilgisayara bagliyorlar check up olayi serviste bu bir cok yetkili servis artik check up yapmiyor.zaten resmi bir bilgi belgede vermiyorlar.
    2010 1.6 180 T Sedan Sport paket Teknik gri+sunroof+1994 Elantra 1.8 otomatik

09  L 1470

35 AZ 6274

Yorum

Orjinal yazı sahibi: venividivici48
      Check up a gelince boya olcum cihaziyla boyaya bakiyorlar bilgisayara bagliyorlar check up olayi serviste bu bir cok yetkili servis artik check up yapmiyor.zaten resmi bir bilgi belgede vermiyorlar.
      Bu konu checkup değil ekspertiz oluyor.
      InsigniaTEAM

Yorum

Ekspertiz sadece boya değişen değildir diye biliyorum genel manada motorda kapsar diye dusunuyorum

09  L 1470

35 AZ 6274

Yorum

serviste yapılan ekspertize kaldıki checkupta dahildir diye biliyorum ayrı ele alınmaz ekspertizde araç lastik Balat'a amortisor motor bir bütün olarak bakılır dışarıda yapılan ekspertizlerde motor ve aksamlarına bakılmaz sadece kaporta kondısyonu kozmetik boya değişen bakılır yetkili servisteki olay biraz farklıdır zaten 400 tl alınıyorsa bir bütün olarak ele alınıyor dediğim gibi her yetkili servis ekspertiz işlemi yapmıyor bayii insiyatifinde olan bir durum

09  L 1470

35 AZ 6274

Yorum

Edremit e henüz açılmadı ama Balıkesir İlyas Şen in Opel i açtığını duymamıştım, Çanakkale Şen e gidiyordum bunu öğrendiğim iyi oldu.
            2014 Insignia 1.6 170Hp A.Select Cosmo + Sunroof

Yorum

Opel Balıkesir in yeri Honda ile Citroen sırasındadır sanırım?
              2014 Insignia 1.6 170Hp A.Select Cosmo + Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: venividivici48
                serviste yapılan ekspertize kaldıki checkupta dahildir diye biliyorum ayrı ele alınmaz ekspertizde araç lastik Balat'a amortisor motor bir bütün olarak bakılır dışarıda yapılan ekspertizlerde motor ve aksamlarına bakılmaz sadece kaporta kondısyonu kozmetik boya değişen bakılır yetkili servisteki olay biraz farklıdır zaten 400 tl alınıyorsa bir bütün olarak ele alınıyor dediğim gibi her yetkili servis ekspertiz işlemi yapmıyor bayii insiyatifinde olan bir durum
                işte benim demek istediğim check up için gittiğinizde boyaya kaportaya bakmazlar check up demek bakım haricinde aracın bir ihtiyacı, sıkıntısı var mı kontrol etmek demek.
                InsigniaTEAM

Yorum

Geçen hafta bakımda check-up'ta yapmışlar, ölçümlerde akünün değerlerinin düşük olduğunu tespit etmişler. Şuan ben birşey farketmedim ama hiçbirşey yapmıyorlar demek haksızlık olur.

Yorum

Emin ol ilyas sen daha iyidir.Mugla daki servise kiyasla konusuyorum.Bas ustasi tinaz dan kalma iyidir.Ahmet bey var servis danismani benimle servis muduru ilgilendi yukarida bahsettigim sorunun cozumu icin.

09  L 1470

35 AZ 6274

Yorum

İşleniyor...
                    X