Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Erzurum Erdemir 24 saatlik test randevuma rağmen aracı başkasına vermiş

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Erzurum Erdemir 24 saatlik test randevuma rağmen aracı başkasına vermiş

Evet arkadaşlar aracımın 45000 bakımı için bugün Erzurum Erdemir otodan aldığım randevu ile yaklaşık 100 km. yol yaparak ilçeden merkeze gittim.

Tabi gitmişken yeni 1.6 dizeli test etmek için daha önceden insigniaile24saat.com adresinden bugün saat 11:30 itibarı ile randevu aldım. Fakat bayiye gidince ellerindeki test aracını başka birine verdiklerini bana araç tahsis edemeyeceklerini söylediler. Ben ısrar ettim randevu aldığımı adıma rezervasyon yapıldığını söyleyip bana gelen e-maili onlara gösterdim. Haklı olduğumu fakat haftasonu çok kalabalık olmasından dolayı aracı benden önce gelen başka birine verdiklerini söylediler. Çok kızdım ama elimden bişey gelmedi.

Erzurumda başka bayi olmadığından aracımı servise bırakıp Başka bir araçla beni şehir merkezine bıraktılar.
    Tabi o araçta kısa süreli test için olan dizel 1.6 insignia idi.

Aracı gittiğim yere kadar ben kullandım, çok kısa süreli olduğu için herşeyi deneyemedim.

Yinede yorumlayacak olursam araç çok hantal değil ama 1.6 180'le kıyaslanamaz.
    Vites geçişleri dsg ile karşılaştırırsam çok yavaş ve geçişleri hissediyorsun
    Direksiyon benim araçtan çok ağır geldi
    Süspansiyon tour modunda yine benim araçtan daha sertti, bunda 19" jantların payı var. Benim jantlar 18"
    Araç genel olarak çok sessiz dizel olmasına rağmen içerde ses yok
    Zaten bu kadar kısa zamanda başka özelliklerini test edemedim hepsi bu

Akşam dönüşte beni bıraktıkları yerden alıp tekrar servise kadar getirdiler tabi.
    Döndüğümde aracımın bakımları yapılmış ve yıkanmıştı
    Ücret 450 TL.

Şimdi Opel Türkiye'ye bu konu hakkında şikayet etmek istiyorum en azından bundan sonra başkalarına yapmasınlar.
    Opel Türkiye'nin telefonu ya da mail adresi varsa verirmisiniz?
    Eğer ordan bir sonuç alamayacaksam hiç yorulmayayımmı dersiniz?

2011 Teknik Gri Opel Insignia 1.6 T Cosmo+DVD800+Sunroof+Flexride

Ynt: Erzurum Erdemir 24 saatlik test randevuma rağmen aracı başkasına vermiş

Erzurum opel erdemir de çok sevdiğim ve kıymetli gördüğüm bir iki çalışanını kenara aldıktan sonra şunu söyleyebilirim, servis işleyişi vasatın altında...

Yorum

Yaptiklari tam bir terbiyesizlik ve rezillik!!!
      F30 Sport+

Yorum

Yargisiz infaz yapmayalim hakli sebepler olabilir ama kasten ve bilincli bir sekilde yapilmis ise zaten opel turkiye konuya el atar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Fatih bey yargısız infaz yapmıyoruz, ben Oltu dan kalkıp 110 km. Erzurum'a gidiyorum randevuma güvenerek, adam bana randevusuz sabah benden önce gelen başka birine aracı verdiğini söylüyor.
          Sebebi ise müşteri kaybetmemekmiş.
          Peki ben ne oluyorum, beni kaybetmiyormu o zaman?
          Eğer bu şekilde işliyorsa bu randevu sistemi ne işe yarıyor. Herkes keyfine göre gitsin alsın aracı test etsin olmaz bu şekilde..

Yorum

Yapılan yanlıştır.Buyrun burdan şikayet edniz.

http://www.opel.com.tr/tools/iletisim.html
            http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
            2.0 CDTI
            Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Teşekkür ederim Umut bey, şikayet ettim şimdi

Yorum

aynısını bana pendik ATM yaptı.

birde utanmadan araç kaza yaptı yalanını söylediler.

bende opel türkiyeye şikayet ettim aynı gün bana ATM geri dönüş yapıp aracın servisten çıktığını istersem alabileceğimi söylediler.

tabi ben yapılan saygısızlıktan sonra gidip almadım.

sizinde gerekeni yapıp şikayet etmenizi tavsiye ederim çünki bizler bunu yapmazsak servisler dahada kötü olmaya başlarlar.
                şikayet mekanizması herzaman opeli daha ileri taşıyacaktır. buna inanıyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                  Yargisiz infaz yapmayalim hakli sebepler olabilir ama kasten ve bilincli bir sekilde yapilmis ise zaten opel turkiye konuya el atar
                  fatih abi zaten opel türkiye sağolsun anında konuya müdahil oluyor ve bize olumlu geri dönüş yapıyoz

Yorum

Genel olarak opel atm ve erzurum bayisi hakkinda hic olumlu yorum duymadim ben...
                    F30 Sport+

Yorum

Bana geri dönüş yaptılar. Gerekli tüm yaptırımları yapacaklarını bu konuda rahat olmamı söylediler.
                      Artık yaptırım olarak ne yapıyorlar onu bilmiyorum tabi.

Yorum

Bu bile güzel gelisme...
                        F30 Sport+

Yorum

Evet öyle çok ilgililer ve defalarca bayi adına özür dilediler.

Yorum

İşleniyor...
                          X