Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cevizlibağ Odak.. Sıcağı sıcağına.. Lütfen okuyun..

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Cevizlibağ Odak.. Sıcağı sıcağına.. Lütfen okuyun..

Bundan iki buçuk yıl önce İnsignia Team ile tanıştım. Neredeyse burada yazılan herşeyi okudum ve bunlar ışığında Opel İnsignia almaya karar verdim. Aldıktan sonra da üye oldum ve o günden bugüne de takip ediyorum. Öncelikle buraya az veya çok emek veren, görüşlerini belirten herkese çok teşekkür etmek istiyorum.
    Sizlere anlatmak istediğim olaya gelince;
    Forumda ki araştırmalarım sonucunda aracımı Cevizlibağ'da ki Odak'a götürmeye karar verdim. Forumda ismine sık rastladığım Tarık Tunç'la tanıştım. Kendisi işine saygılı, müşteriyle birebir ilgilenen, detaylı olarak herşeyi anlatan güvenilir bir insan imajı verdi bana. Forumdan geldiğimi söylediğim için ekstra ilgi ve indirimleri de yaptı sağolsun.
    Arabamın bakımlarını Odak'da yaptırmaya devam ettim. Birçok sıkıntımı çözdüler saolsunlar. Güven verdiler bana. Neyse çok uzatmak da istemiyorum.. Biraz önce eve geldim ve kendimi bu satırları yazmak zorunda hissettim. Arabamda uzun zamandır Star&Stop arızası vardı. Ne zaman servise götürsem (3 ya da 4 kez sırf bunun için götürdüm) halloldu diye çıkıyorum ama 2 ya da 3 gün sonra yine çalışmamaya başlıyordu. Bu bende artık takıntı oldu. Herkesin bir yapısı vardır. Neyse, aracımın garanti süresi dolmadan son bir kez daha götürmek istedim ve Tarık'ı arayarak randevu alım. Ona durumu anlattım. 1hafta 10 gün önce aracımın servisten yeni çıktığını biliyordu (30000 bakımı ve yine Start&Stop oldu zannederek). Daha sonrasında beni ,''Dünya da hala böyle düzgün, işinin ehli, güvenilir insanlar varmış'' dedirten Ramazan Köylü aradı ve aracımı getirmemi istedi. Götürdüğümde son olarak yapılacak şeyin akünün değişmesi olduğunu söyledi. Ama garanti süresinin bitmesine 2 gün vardı. -Almanyayla yazışmam, aramam gerekiyor- dedi. Uzun sürebileceğini söyledi. Ona 4 gün sonra şehir dışına gideceğimi ve sorunun mümkünse daha hızlı halledilmesini istediğimi belirttim. Bana elinden geldiği kadar yardımcı olacağını ve kendisinden haber beklememi söyledi.
    Şimdi sonuç olarak Ramazan Bey Almanya'dan cevap gelmemesine rağmen insiyatif kullanarak aracıma 0 akü taktı. Diğer bütün prosedürleri bırakarak aracımı ertesi günü teslim etti, kendisine çok teşekkür ediyorum. Bu arada bir diğer ayrıntı da; ruhsatımda trafiğe çıkış tarihi 02.07. Fakat, meğerse garantimin süresi 29.06 da sona ermiş. Garantim bitmiş olmasına rağmen benden hiçbir ücret talep etmediler.
    Son olarak düşüncem ise şöyle ; Opel İnsignia aldığım için çok memnunum. Aracımı Cevizlibağ Odak'a götürdüğüm için çok memnunum. Ramazan Bey ve Tarık Bey gibi gerçekten çok düzgün, güven veren, saygılı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve gerçekten sorun çözme becerisine sahip insanlarla tanıştığım için çok memnunum. Tekrardan çok teşekkürler..
    Sırf bunlar için bile yeni kasa dizel İnsignia alabilirim..

Okuduğunuz için sizlere de çok teşekkür ederim. Paylaşmak istedim..

Ynt: Cevizlibağ Odak.. Sıcağı sıcağına.. Lütfen okuyun..

Opel Türkiye de bunu bildirin.
    Tüm bayiler bu müşteri memnuniyetine erişsin.
    Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Samimi yorumunuz icin tesekkurler

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

clapclap clapclap clapclap
        InsigniaTEAM

Yorum

Köylüm bir tanedir .. Tarıkçığımı hesaba bile katmam yektir o da
          2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
          [center]

Yorum

Tebrik etmek lazım opel Odağı...

Yorum

Nurettin Bey Opel Türkiye'ye de yazdım.. urock

Yorum

Opel Odak gerçekten bunları hak ediyor! clapclap clapclap clapclap
                *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

Servis cok onemli malesef tum opel servislerinde bu kaliteyi bulmak cok zor heleki 1 servisin oldugu sehirlerde durum vahim. Tesekkurler odak ve personeline. Insallah sorun cozulmustur.
                  Insignia 2.0 cdti cosmo flexride

Yorum

clapclap clapclap clapclap clapclap clapclap

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

Benimde son derece memnun kaldığım bir servistir odak opel. 1 kere gittim sadece ama gördüğüm ilgi ve güleryüz benim, ankarada yaşamama rağmen aracımın tüm servis ve bakım işleri için bundan sonra istanbul odak opele gitme kararımı vermeye yetti. Çalışan tüm personel müşteri memnuniyetine odaklanmış durumdalar, tarık bey kardeşimede bu vesile ile birkez daha teşekkürlerimi sunuyorum.

Yorum

Odak gerçekten övgüyü sonuna kadar hakediyor.Başta Burak Bey ve tüm çalışanlarına tebrikler.
                        clapclap clapclap clapclap clapclap clapclap clapclap
                        Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Palupa23 teşekkürler sorun çözüldü. Zaten bu kadar yapılandan sonra Start&Stop tekrardan arıza verse bile artık içim rahat, çünkü yapılabilecek herşeyin yapıldığına inanıyorum. Benim için bu yeterli..

MlH merhaba. Seni çok iyi anlıyorum. İyi servis başka şehirde bile olsa gidilir. Bu güvene layık servisler gerçekten az..

Seyyah merhaba. Burak Bey'le tanışma fırsatım olmadı. Ama burada yazılanlardan gerçekten onunda övgüyü hak ettiği aşikar..

Yorum

Odak çalışanları ve Burak kardeşim hepsi dört dörtlük insanlardır Türkiye'de odak tan daha iyi bir opel servis yoktur keşke diğer servislerde bu kalitede olsa ...

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
                              Odak çalışanları ve Burak kardeşim hepsi dört dörtlük insanlardır Türkiye'de odak tan daha iyi bir opel servis yoktur keşke diğer servislerde bu kalitede olsa ...
                              clapclap clapclap clapclap

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                              X