Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opel Müşteri Hizmetleri

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Opel Müşteri Hizmetleri

Opel müşteri hizmetlerini aradım. Aradığıma da bin pişman oldun. karşıdaki bayanın neredeyse bir dövmediği kaldı.
    Kendilerini iki konu hakkında bilgi alışverişinde bulunmak için aradığımı belirttim. Birinci konu maalesef müşteri temsilcisinin ukala ve saygısız ifadelerinden dolayı ikinci konuya geçmedim. Benzer sıkıntı yaşayan arkadaşlarımız var mı acaba?
    İnsignia CDTİ 160ps COSMO Siyah Flexiride+Sunroof

Ynt: Opel Müşteri Hizmetleri

Opel musteri hizmetleri uzerinden bircok sorun cozuldu yada cozumu hakkinda yonlendirildi

Anlatmis oldugunuz konu yu ramazanin ilk gunu olmasindan dolayimi acaba diye dusunuyorum yarin tekrar arayin sorunuzu anlatin cozum bulunacaktir

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
      Opel musteri hizmetleri uzerinden bircok sorun cozuldu yada cozumu hakkinda yonlendirildi

Anlatmis oldugunuz konu yu ramazanin ilk gunu olmasindan dolayimi acaba diye dusunuyorum yarin tekrar arayin sorunuzu anlatin cozum bulunacaktir
      Hayır ramazanla ilgili değil. Yaklaşık bir ay önce oldu. Hani bazı trafik polisleriyle bir diyaloğa girersiniz siz ne deseniz de adam bildiğini yapar ya ona benzer bir durum ama yaparken de karşıdakini önemsemediğini ukala davranışlarıyla gösterir ya işte ona benzer bir dialogdu. Neyse olmuş bitmiş bir olay ama bundan sonrası için bana çok da çözüm odaklı bir hizmet anlayışı olmayacağı izlenimi uyandırdı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dargure3
        Orjinal yazı sahibi: FacomX

Hayır ramazanla ilgili değil. Yaklaşık bir ay önce oldu. Hani bazı trafik polisleriyle bir diyaloğa girersiniz siz ne deseniz de adam bildiğini yapar ya ona benzer bir durum ama yaparken de karşıdakini önemsemediğini ukala davranışlarıyla gösterir ya işte ona benzer bir dialogdu. Neyse olmuş bitmiş bir olay ama bundan sonrası için bana çok da çözüm odaklı bir hizmet anlayışı olmayacağı izlenimi uyandırdı.
        hakkınızı sonuna kadar arayın .. .!!!!
        2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
        [center]

Yorum

O meshur bayan kimse herkez illallah gelmis durumda
          Tum arayan tanidiklarim ayni seyi soyluyor bence toplu mail atip sikayetimizi dile getirmeliyiz ozelliklede o kaba bayan hakkinda.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bulent_tnt
            O meshur bayan kimse herkez illallah gelmis durumda
            Tum arayan tanidiklarim ayni seyi soyluyor bence toplu mail atip sikayetimizi dile getirmeliyiz ozelliklede o kaba bayan hakkinda.
            Bir üst birimlerini arayıp kişiyle ilgili diyaloğumu anlattım, kayıtlarda mevcut olduğunu ifade ettim. Tamam ilgileneceğiz dediler ama klasik müşteri aldatmacalarından bir tanesi sanırım.

Yorum

O meşhur bayan meltem hanım standart davranışı öyle ee müşteri hizmetleri işte diyecek bişey yok.

Yorum

Benim aracımla ilgili sorun için 3-4 aydır oyalandım, bugün telefında söylediklerinin ispatını istedim, çünkü servisin kendilerine arıza olmadığını rapor ettiğini belirtti.Bunu MT Neslihan Hanım' a ilettiğimde, bakın servis biz böyle birşey yazmadık, yazdığımız mailler burda diyebiliyor, siz bana servisin bu yazısını gönderebilir misiniz dedim, konuşmalarımızda kayıt altına alınıyor , servisi töhmet altında bırakıyorsunuz aksi taktirde deyince , Opel Türkiye' den MT Neslihan Hanım telefonu suratıma kapattı. Servis gerekirse yazışmaları paylaşabileceğini belirtiyor. E o zaman bu yazıyı kim yazdı, yada birileri hayal görüyor.Müşteriyi bezdirme politikası.

Yorum

İşleniyor...
                X