Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opel Kavuklar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Opel Kavuklar

15 gün önce 90000 bakımı için randevu aldım ve ertesi gün sabah 9 a randevu verdiler.Saat tam 9:00 da opel servise girdim.Saat 10 oldu,11 oldu 12 oldu öğle yemeğine dağıldılar.Saat 1 de aldılar arabayı akşam 5 buçukta verdiler.Madem yapmışcaksınız sabahın 9 unda ne diye randevu verirsiniz?Bende sabırlıyım neyse hor gür çıkarmadım artık.1 hafta önce gittim gene şimdi esp off la uğraşıyorum.sporta basılı tutunca esp nin off olması için.Neyse gittim servise yazılım atcaz ipc ye dedim.45 dk ustaya anlattım obd 2 soketini bilmiyo vsvs.1-2 gün sonra gene gittim bağladık arabaya benim aracın aynı özelliklerinde bir astra ve ids de var.astralarda sadece ids lilerde esp off oluyor astra h lerde.elimdeki idsli astranın şasi no ile attık yazılımı ipc ye.daha doğrusu attık sandım ben çünkü 10 saniyede bitti yazılım atma.ama öyle değilmiş.internet ortamında olmak gerekli ve internetten şasi no ile uygun program indirilip tech 2 ye atılıyor ve sonra araca bağlanıp sps yazılım ile yapılıyomuş serdar 99 abim sağolsun anlattı baya.Gene gitcem artık,sorumluluk bana ait diyorum ilgilenmiyolar çözüm bulmuyolar.nasıl servis anlamadım.

Ynt: Opel Kavuklar

Sevgili izmirlicem, malatyada çalışan bir izmirli olarak seninle irtibat kurmak isterim. oleyy Ben de Opel Kavukların zaman anlayışından memnun değilim. Diğer konularda da belki yardımcı olabilirim...
    Vazgeçme! Erteleme! Üşenme!

Yorum

hocam işinize karışmak gibi olmasın ama surtaş da Gültekin usta varken ne işiniz var kavuklarda...

Yorum

ben malatyadayım ondan ya malatyada surtaş varmı ki?

Yorum

hocam kusura bakma izmirli yazınca dikkat etmedim...

Yorum

bu hangi Kavuklar, Malatya-İzmir? Konuyu ana konuyla birleştiriyim diyordum 2 şehirde de varmış ihihi
            InsigniaTEAM

Yorum

Yorum

Şahsen bir dakikada notunu verdim, usta diye bir adam çağırdılar malum serviste. Dedim ki ustam benim arabamın sağ kapısından ses geliyor, ilk cevabı ses bu gelir dedi. böyle beş kuruş bilgisi olmayan müşteriyle konuşmasını bile bilmeyen adamlarla bizi muhattab eden opele çok amna çokkkkk kızgınım... paraya göre bayilik verilmez....
                2012 İnsignia 1.4 Turbo 140 Hp Edition Elegance Paket + Stil Paket (White Angle)
                2011 Toyota Avensis Elegance Extra
                2009 Peugeot 407 Comfort (Black)
                2013 Yamaha YZF R-125 Mat Gri

Yorum

Malatya Kavuklardan çektiğimi buraya yazsam kitap olur. Kısa ve net söylüyorum, Elazığ ve Malatya opel servisleri işe yaramaz.... 2011 yılında tam dört kez ses problemi için Bingölden git gel 4*450 km yaptım en son bir usta farketti problemi. Hele kavuklarda baş usta diye dolaşan kişi kalfa bile olamaz. Bence kafanı çok kurcalayan bproblem varsa bas git ankaraya ))

Yorum

Malatya o kadar bıktırdı ki debriyaj bilyaları değiştikten sonra motor özellikle soğukken pervane sesi gibi bir ses geliyor artık takmıyorum kafaya. Kısa zamanda İstanbula dönücem o problemi oraya saklıyorum

Yorum

bugün ztn gene gittim bayada söylendim bir dahada asla gitmem lanet olsun

Yorum

İşleniyor...
                      X