Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opel Mokka Zengin Ekipman Düzeyiyle Dikkat Çekiyor

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Opel Mokka Zengin Ekipman Düzeyiyle Dikkat Çekiyor

Opel Mokka Zengin Ekipman Düzeyiyle Dikkat Çekiyor
    17.09.12

Mokka ile sürüşü kolaylaştıran, rahat ve güvenli kılan yüksek teknoloji ürünü ekipmanlar ulaşılabilir fiyatlarla sunulacak.

Opel Eye Ön Kamera Sistemi:

Son teknoloji ürünü sistem 4 özelliği beraberinde getiriyor.

*Trafik İşareti Tespit sistemi: Genel hız sınırlamalarına ek olarak yağmurlu ve karlı koşullardaki hız sınırlamalarına dair işaretleri de kolayca okuyan bir sistem.

*Şerit İhlali Uyarı sistemi: Opel Eye kamerası ile şeritleri izliyor. Araç, sinyal vermeden, istemsiz olarak şeridinden ayrıldığında sürücü, hem sesli hem de görüntülü olarak uyarılıyor.

*Takip Mesafesi Göstergesi: Öndeki araçla aradaki mesafeyi ölçüyor ve belirli bir sınırı aştığınızda sürücü bilgi ekranında sizi görsel olarak uyarıyor.

*Ön Çarpışma İkazı: Yürüme hızının üstünde bir hızda devreye giriyor ve olası bir çarpışma anında sürücüyü hem sesli hem de görsel olarak uyarıyor. Böylece hem sürücü hem de yayalar ve diğer sürücüler potansiyel bir çarpışmadan korunmuş oluyor.

Ayrıca Mokka, segmentte Yokuşta Kalkış Desteği ve Yokuşta İniş Kontrolü özelliklerini hem 4 çeker hem önden çekişli modellerinde standart olarak sunan az sayıda modelden biri. Yokuşta kalkış desteği, ayak frenden çekildiğinde dahi yokuşta geri kaymayı engelliyor. Tek bir düğmeyle aktif hale gelebilen Yokuşta İniş Kontrolü’nde ise sürücü hızı istediği gibi sınırlayabiliyor ve yokuş, sabit bir hızla iniliyor, sürücünün frene basmasına gerek kalmıyor.

Başka bir pasif güvenlik ekipmanı da Opel’in Geliştirilmiş Sürüşe Duyarlı Ön Far Sistemi. 11 farklı aydınlatma seçeneği ile yol ve hava koşullarına en uygun aydınlatma belirlenebiliyor, karşıdan gelen ya da önde seyreden trafiği aksatmayacak düzenleme otomatik olarak yapılıyor. Mokka, Ekim başında Türkiye pazarına giriyor.

[img width=1024]http://www.opelmedyaturkiye.com/assets/upload/asset/image_00005844_1_flcdkwhvos4eo.jpg[/img]

[img width=1024]http://www.opelmedyaturkiye.com/assets/upload/asset/image_00005845_1_nq5jtgshe72sy.jpg[/img]

[img width=1024]http://www.opelmedyaturkiye.com/assets/upload/asset/image_00005846_1_3eu4mt7ldrjr4.jpg[/img]
    InsigniaTEAM

Ynt: Opel Mokka Zengin Ekipman Düzeyiyle Dikkat Çekiyor

Bu arabanın tasarımını çok cezbedici bulmayan bir ben mi varım? yoksa ben mi yanlış perspektifle bakıyorum, anlamadım gitti..özellikler iyi ama .
    2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

Araba cıkarmak ıcın cıkarılmıs gıbı duruyor.Insıgnıadakı ve astradakı çekicilik yok

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bassoprofondo
        Bu arabanın tasarımını çok cezbedici bulmayan bir ben mi varım? yoksa ben mi yanlış perspektifle bakıyorum, anlamadım gitti..özellikler iyi ama .
        Ben de sana katılıyorum. Bu araç hangi segmentte tam bilmiyorum ama küçük şehirli SUV piyasasında daha şık ve cezbedici araçlar var( bana göre) Ama Opel'in donanım ve güvenliğine birşey diyemesem de tasarım bu kez bana göre de biraz geride kalmış gibi
        2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

Sanırım GM bünyesindeki Chevrolet markasıyla tanıtılan küçük SUV Trax, Opel adı altında Mokka ismiyle geliyor. Aynen Captiva-Antara benzerliği gibi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: msaltin
            Sanırım GM bünyesindeki Chevrolet markasıyla tanıtılan küçük SUV Trax, Opel adı altında Mokka ismiyle geliyor. Aynen Captiva-Antara benzerliği gibi.
            tam tersi, Mokka olarak tanıtılan araç Chevrolet'de Trax olarak geliyor diye tahmin ediyorum
            InsigniaTEAM

Yorum

Yumurta-tavuk misali ha

Yorum

Valla 2 hafta önce çıkmış olsaydı sanırım kesin alırdım. 1.4 T cosmo 4X4 olanını. Görünce üzlmedim desem yeridir.
                Herşey nasip kısmet işi. Ne yapalım. 1 yıl binelim sonra atlarız olmazsa.
                Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Fiyatlar Açıkandı arkadaşlar en düşük fiyat 52000 tl
                  '' Ya Ganiyy, Ya Muğni... ''
                  '' Melik-i Muktedirsin Ya ALLAH ''

Yorum

İşleniyor...
                  X