Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opel'den Yeni Mini-SUV Geliyor, Opel Mokka

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Opel'den Yeni Mini-SUV Geliyor, Opel Mokka

Opel'in en yeni modeli Mokka 2012 sonunda 3 değişik motor seçeneği ile (1.4 140hp, 1.6 115 hp, 1.7 cdti ) satışa çıkmayı bekliyor. 6 ileri manuel ve otomatik vites seçenekleriyle satışa çıkacak SUV-B segmenti aracın satış fiyatları henüz belli değil.

İsmini, prestijli Arabica kahve çekirdeklerinden alan Mokka, çekirdekten aldığı enerjiyi sürücüye aktarıyor. Önden çekişli ya da 4 çeker olarak tercih edilebilen Mokka'da Elektronik Stabilite Kontrolü (ESC), Çekiş Gücü Kontrolü (TC), Tepe Çıkış Asistanı (HAS) ve Tepe İniş Kontrolü (HDC) gibi bir dizi sürüş asistanı mevcut.

Sürüşe duyarlı ön far (AFL+), Opel Eye Ön Kamera, Şerit uyarısı (LDW), Çarpışma ikaz Sensörü (FCA) ve Trafik Levhası Tanıma (TSR) gibi, daha önce hiçbir sub-kompakt SUV tarafından sunulmamış asistanlar ile birlikte sunuluyor.
    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
      Sürüşe duyarlı ön far (AFL+), Opel Eye Ön Kamera, Şerit uyarısı (LDW), Çarpışma ikaz Sensörü (FCA) ve Trafik Levhası Tanıma (TSR) gibi, daha önce hiçbir sub-kompakt SUV tarafından sunulmamış asistanlar ile birlikte sunuluyor.
      bizim araçlarda bile afl artı yok yaaa ne gibi bi artısı var acaba diğer yazılanlar heralde yine Türkiye'ye gelmeyecek

ama görünen o ki arazi kabiliyeti iyi olacak, dedesi fronteranın takipçisi

Yorum

bence süper bir araç olmuş piyasaya lazımdı böyle bir araç renault gibi araçla kıyas bile eidlemez renault arabamı Allah aşkına, q3 bmw1 gibi diğer rakipleriyle iyi bir çekişme olur bakalım fiyat yönünden nasıl olacak

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
          bizim araçlarda bile afl artı yok yaaa ne gibi bi artısı var acaba diğer yazılanlar heralde yine Türkiye'ye gelmeyecek
          Astra H ve Vectra C'de AFL vardı, Astra J ve Insignia'ya AFL+ yaptılar yani seninkide AFL+
          InsigniaTEAM

Yorum

Astra H ve Vectra C'de AFL vardı, Astra J ve Insignia'ya AFL+ yaptılar yani seninkide AFL+
            hadi yaaa doğru aslında böyle bakınca + bizimkisinde olması lazım daha ne koyacaklar ki zaten benim aklıma gelmiyor çok sıkı bir mini clubman rakibi ve audi q1 rakibi olarak görüyorum, tam bir ikoncan olacak bu araç

Yorum

insanın aklına gelmiyor ama buluyorlar işte ya farın 9 farklı aydınlatma şekli olacağını kim düşünürdü bende Astra ve Insignia'nın makyajlı halini düşünemiyorum, daha başka nasıl bi tasarım olabilirki bu arabalara
              InsigniaTEAM

Yorum

insanın aklına gelmiyor ama buluyorlar işte ya farın 9 farklı aydınlatma şekli olacağını kim düşünürdü bende Astra ve Insignia'nın makyajlı halini düşünemiyorum, daha başka nasıl bi tasarım olabilirki bu arabalara
                evet, daha ne yapabilirler ki insignia daha güzel olabilir mesela? 9 farklı aydınlatma modu da, hani onlar çok dikkatli bakmadan anlaşılacak şeyler değil, en dikkat çeken özellikleri, uzun fara kendi atıyor, virajı takip ediyor, gündüz lambaları, bir de köşe lambaları... diğer 5 özelliği çok belirgin değil hani ne yapılabilir, artık kendi selektör yapar, kenardan bi araba çıkarken görünce ya da tek farı kapatıp göz kırpar filan

Yorum

Fiyat tahminleriniz ???

Eşim çok beğendi. Kendisine aldırtabilir

Yüksek ise bu başlığı yok edelim please.
                  2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet
                    Fiyat tahminleriniz ???

Eşim çok beğendi. Kendisine aldırtabilir

Yüksek ise bu başlığı yok edelim please.
                    eeee yazık günah abi kaç yıldır Kalos'a biniyor, senin içine nasıl siniyor kendin Insingia'ya bin, eşin Chevrolet'in en uyduruk arabasına binsin size lazım böyle bir araba, Esra ablanın yanındayım destekliyorum, bi büyüklük yapıp alman gerekir artık abi bu arabayı haha haha

neyse daha yazarsam yerim selamlar, saygılar abi ihihi
                    InsigniaTEAM

Yorum

Kalos ilk arabasi kiyamiyor . Ben insignia alirken , benim vectra B ile kalosun satis fiyati ayniydi. Vectrayi satmayalim, kalosu satalim dedigimde kabul etmemisti. Daha yeni yeni degiselim falan diyor.
                      Sira onun arabasinda zaten.
                      Mokkanin cikis zamani bizim degistirmeyi dusundugumuz zamanlara yetisirse ve abartili bir rakam olmazsa neden olmasin.
                      2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

ben tasarım olarak beğendim bunu ya ihihi

InsigniaTEAM

Yorum

nissanla işbirliği mi yapmışlar... Qaşkai'ye benziyor (2006-2010) xd

Yorum

İşleniyor...
                          X