Duyuru

Collapse
No announcement yet.

INSIGNIA ELVEDA HOŞGELDİN MOKKA :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• INSIGNIA ELVEDA HOŞGELDİN MOKKA :)

Selamlar herkese;
    Çol severek kullandığım, gözüm gibi baktığım insigniama elveda etmek durumunda kaldık hem otomatik hem de biraz daha küçük bir araç arayışında olduğumuz için (eşimin kullanacağı göz önünde bulunduruldu) mokka 1.6 cdti active select cosmo+ sunroof beyaz renk tercih ettik. Kesinlikle insignia dan geri kalır pek çok yönü var ama karşılaştırırken ve satın alırken aralarındaki segment farkının bilincinde olarak tercih yaptık. Önceki aracım edition elegance dı ve cosmo olmadığı için alamamıştım, o yüzden cosmo tercih ettiğime çok memnunum, kalite hissi genel anlamda beni tatmin etti. Şuan için aracım 1000 km de yakıt ortlamamam şehir içi 7.3, şehir dışı 4,3 ve ileride biraz daha düşeceği kanaatindeyim. Afl far sistemini ilk defa kullanıyorum ve gerçekten muhteşem bence koltuk ısıtma deri koltuk ile beraber geldiği için ve koltuk soğutma olmadığı için tercih etmedim. Araç dışarıdan daha büyük görünüyor ama arka taraf diz mesafesi çok kötü plmamakla beraber iri yarı üç kişinin pek de rahat oturabildiğini ne yazık ki söyleyemiyorum bagaj büyük bir aile için küçük, küçük bir aile için ideal bence. 18 inç lastiklere insigniamdan vakıfım ama bunun yanaklar daha geniş olduğu için sanki birazcık daha yumuşak gibi. Önceki araçta necvox multimedya sistemi vardı bunda orjinal bluetooth var ve orjinal bluetooth farkı çok net hissediliyor. Şimdilik izlenimlerim böyle ileride merak edenlerin sorula
    rını cevaplayabilirim, iyi günler herkese...

Ynt: INSIGNIA ELVEDA HOŞGELDİN MOKKA

Hayırlı olsun
    Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Hayırlı olsun

Yorum

Hayırlı olsun.

Yorum

Hayırlı olsun

Farklı seğmentteki araçlar ama yinede hafif Suv da mokka güzeldir.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hayırlı olsun

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Çok teşekkür ederim, zamanla detaylı izlenmlerimi paylaşırım inşallah...

Yorum

Hayırlı olsun, iyi günlerde kazasız belasız kullanırsınız inşallah.
                2016 Mercedes cla 180 cdi amg

Yorum

Mokka son dönemlerin en mantıklı araçlarından. 1.6 CDTI Insignia da bu kadar tutar umarım Hayırlı olsun aracınız.
                  InsigniaTEAM

Yorum

Hayırlı olsun.
                    2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

Sınıfındaki en estetik araçlardan biri, güle güle kullanın, fiyatlar 100.000 seviyesinde midir? Uzun zamandır opele uğramadım
                      ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Ben 89.000 e aldım aracı, çalıştığım üniversitenin opelle anlaşması varmış ekstra indirim uygyladılar, 6 ay boyunca satmayacağız diye bişe de imzaladım hatta ekonomi performans gerçekten tatminkar düzeyde, şanzıman dsg kadar performanslı olmasa da kesinlikle daha sorunsuz olduğu kanaatindeyim

Yorum

Mazda cx3 ile hemen hemen aynı düzeyde demek ki fiyatlar. insan karar vermekte zorlanır ikisi de güzel çünkü

Yorum

Açıkcası cx3 e hiç bakmadım, ama opelin bende güzel bir yeri var, aracı da test edince tamam dedik aldık geriye dönük olarak diğer rakiplere bakınca tercihim.mantıklı görünüyor açokcası

Yorum

2'si de mantıklı dedim ya seçim yapmak zor, mazda da çok iyi duruyor.

Yorum

İşleniyor...
                              X