Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Meriva B Sprint Booster..

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Meriva B Sprint Booster..

enteresan bir aparat dediğiniz gibi araç resmen yerinde durmuyor asfaltı sanki pençeliyor,aracı durduramıyorsun,güle güle kullanın
    06 FA 1466 kışın karda tank,yazın asfaltta uçak.

Yorum

o değilde opel mühendisleri bu aparatı neden kendileri takıp aracı bukadar basit bir yöntemle daha atik hale getirmiyorlar akıl ermiyor.gerçekten bukadar etkilimi bu sistem etkiliyse acaba demedende kendimi alamıyorum opel bunu neden kullanmıyor ?
      2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
      2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

bu arada hayırlı olsun
        2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
        2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ahmet_turedi
          o değilde opel mühendisleri bu aparatı neden kendileri takıp aracı bukadar basit bir yöntemle daha atik hale getirmiyorlar akıl ermiyor.gerçekten bukadar etkilimi bu sistem etkiliyse acaba demedende kendimi alamıyorum opel bunu neden kullanmıyor ?
          Opel'in bunu kullanmasına gerek yok çünkü gaz tepkisini zaten Opel bu şekilde ayarlıyor. yani sprintbooster'ın yaptığı işi Opel veya diğer markalar yazılımla zaten ayarlayabilir.
          buna bir örnek Flexride
          ama bazı şartlardan dolayı gaz tepkisi bilinçli olarak gecikmeli yapılıyor.
          InsigniaTEAM

Yorum

Sprint Booster üretenden Allah razı olsun haha
            Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
            [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Öncelikle hayırlı olsun.

Sanıyorum Vectrada da gaz teli yok. Acaba yaptırsak mı sprint booster. Kafam karışıyor doğrusu.

3500-4000 devire kadar çok cansız devir , gaz tepkisi falan. Sonrası ise 4000 ile 6000 arası 1 ila 1,5 saniye arasında görülüyor (Boşta)

Kimi araçlarda yakıta katkısı oluyor. Kimisi de yakıtın aynı kaldığını , kimisi de yakıtın arttığını söylüyor.
              Sonuna Kadar Vectra , Sonuna Kadar 125 HP , Sonuna Kadar LPG Power hiho

Yorum

Odak Topkapı serviste 1 dakikada montajını yaptıalr ev hemen test sürüşüne çıktık. ilk km'de almaya karar verdim. En azından uzun yolda ara hızlanmalarda daha çabuk tepki verir.

Bu arada garanti biter birmez modifiye olaylarına giricez En azından 160-170 HP güç ve 240 NM tork için çalışıcaz. Keşke opel meriva araçlar içinde 1.6 turbo 180 hp üretim yapsa Tadından yenmezdi diye düşünüyorum.

Yorum

İşleniyor...
                X